Realitní vyhledávač realBÍGL.cz
prodej a pronájem, rodinné domy, nízkoenergetické

Zobrazeno 0 realit
 • Prodám pozemek stavební Kunice

  Prodej stavebního pozemku 3 148m2

  Prodej stavebního pozemku 3 148m2

  3148m2,   6 230 000,- Přináším Vám nabídku stavebního pozemku na kraji Prahy Východ v obci Kunice (část Horní Lomnice), celková vzdálenost od hranice Prahy je zhruba 20 minut. Celkové rozměry dané parcely měří 3 148m2. Na hranici pozemku naleznete řadu stromů, jež leží na jižní straně pozemku. Zdroj elektrického proudu je na kraji pozemku. V dané obci jsou v procesu přípravy na stavby vodovodů a kanalizace, prozatím se na pozemku tyto věci řeší pomocí studny a čističky. V blízkém okolí je zdravotnické zařízeni, škola, školka a nákupní možnosti též. Přímo k pozemku vede veřejná komunikace, která je v zimě udržovaná a přes noc osvícena. Doporučuji prohlídku.
 • Prodám byt 2+1 Konstantinovy Lázně

  prodej bytu 2+1 s balkonem v Konstantinových Lázních

  prodej bytu 2+1 s balkonem v Konstantinových Lázních

  61m2,   0,- Nabízíme k prodeji byt 2+1 v Konstantinových Lázních, který se nachází ve 4. patře bytového domu. K tomuto bytu náleží balkon. Podlahová plocha bytu je 61 m2. Jedná se o hezký teplý byt skládající se z chodby, dvou obytných místností, kuchyně s jídelním koutem, koupelnou a WC. Podlahy jsou zde tvořeny parketami, vytápění je ústřední dálkové, které zajišťuje centrální kotelna, okna jsou původní dřevěná,voda centrální pro celý bytový dům, k bytu náleží také sklep, před domem dostatek parkovacích míst. Konstantinovy Lázně jsou krásné lázeňské městečko, je zde veškerá občanská vybavenost. Možnost výletů do přírody, řada cyklostezek, in-line dráha,bazén,řada památek..... Za bytovým domem krásné dětské hřiště a jezírko. Koupi tohoto bytu je možné financovat pomocí úvěru, který vám rádi vyřídíme.
 • Prodám pozemek zemědělskou půdu Horní Litvínov

  Prodej pozemku v Litvínově

  Prodej pozemku v Litvínově

  26991m2,   200,- Prodej pozemku (zemědělská půda), celková rozloha 26991m2, inženýrské sítě u paty pozemku, cena za pozemek je 200kč/m2
 • Pronajmu komerční nemovitost sklad Rudná

  Nabídka skladových paletových služeb RUDNÁ u Prahy (Exit D5)

  Nabídka skladových paletových služeb RUDNÁ u Prahy (Exit D5)

  6000m2,   5,- POSKYTOVÁNÍ skladových služeb, Skladové prostory: 50 až 6.000 paletových míst Cena nájmu: cca 5,-Kč/paleta/den (dle rozsahu a způsobu skladování) Služby: běžná manipulace, řízení kvality, třídění, elektronická skladová evidence, paletování (kompletace palet), sdružování zásilek, jejich balení, signování zboží, etiketování, foliování apod. Nabízíme poskytování skladových služeb v nové skladové hale, která se nachází v uzavřeném, oploceném, střeženém areálu na Praze and #8211; západ v KOMERČNÍ ZÓNĚ RUDNÁ(Exit D5). Příjezd možný pro veškerou osobní a nákladní dopravu vč. TIR. Parkování možné v areálu na vyhrazených parkovacích místech. Jedná se o prostory v přízemní, montované, temperované skladové hale. Hala vybavena regálovými zakladači and #8211; možno skladovat europalety o výšce 80 až 200 cm, balícím zařízením (paletizace), čárové kódy, WMS. Vstup do prostor zajišťují nákladní, rolovací vrata, která ústí na hydraulickou rampu. Využitelná výška prostor činí 9 m. Podlahy jsou zde betonové, bez omezení nosnosti, s bezprašnou povrchovou úpravou. Osvětlení el. zářivkové, pomocí střešních světlíků. Sklad je temperován. Nejmodernější manipulační technika. Možnost zajištění dopravy či rozvážku balíků. Veškeré prostory jsou ve velmi dobrém stavu, nájem možný ihned. Technické údaje: Areál: oplocen, zpevněn, střežen ( zabezpečení skladu TAPA B ), springlery, kamerový systém Parkování: možné v areálu Objekt: přízemní, montovaný, temperovaný Vlečka: není Rampa: ano Využitelná výška: až 9 m Vytápění: temperováno Inženýrské sítě: el. energie 220 / 380 V, voda, kanalizace, plyn Osvětlení: el. zářivkové, střešní světlíky Podlahy: betonové, bez omezení nosnosti, s bezprašnou povrchovou úpravou Stav: velmi dobrý ** Obdobné nabídky a novinky můžeme zaslat na Váš email obratem. Pokud Vás některá nabídka zaujme, kontaktujte nás o další informace a případnou prohlídku na místě. Děkujeme. ARCHA průmyslová kancelář s.r.o., Praha, Beroun, Tel: 608 827 778, 608 135 458, 777 928 902, Mail: archa@czin.eu, archa.beroun@seznam.cz WWW: http://archacs.cz
 • Prodám pozemek pro komerční výstavbu Ořech

  Prodej komerčního pozemku, 4 000 m2, Ořech, Praha-Západ

  Prodej komerčního pozemku, 4 000 m2, Ořech, Praha-Západ

  4000m2,   6 200 000,- Nabízíme k prodeji pozemek nacházející se v obci Ořech, Praha - západ. Celková výměra nabízeného pozemku je 8 000 m2, klientovi patří ideální polovina. Tento pozemek je podle územního plánu obce zahrnut do zóny sportovně rekreační areály - hřiště, golf. hřiště apod. Není určen jako pozemek stavební, ale je určen k zastavění. Mohou zde stát např. budovy pro sportovní využití, zázemí pro sportovce - restaurace, kubovny atd. Kousek od tohoto pozemku se nachází pozemek, který je územním plánem určen pro výstavbu golfového hřiště. Pokud se nenajde investor na výstavbu golf. hřiště, budou mít tyto pozemky jiné využití, např. komerční nebo budou využity na výstavbu rodinných domů. Proto je koupi pozemku možné považovat spíš za investici do budoucna.
 • Prodám byt 1+1 Adamov

  Prodej bytu 1+1, Adamov

  Prodej bytu 1+1, Adamov

  40m2,   849 000,- Nabízíme k prodeji byt 1+1 v Adamově (Osvobození 103/2) Byt je bez závad. Pravidelná revize kotle na plyn, byt je ve stálé údržbě.Rekonstrukce bytu proběhla před třemi roky.Nové jsou plovoucí podlahy ve všech místnostech,rekonstrukce topení, elektrických rozvodů,výměna všech vodovodních baterií, wc. V bytě zůstává prodejem kuchyňská linka, spížka, plynový sporák.Součástí bytu je i menší sauna lze odkoupit se slevou 10 000 Kč za cca 25 000 Kč lze jí použít i na úložný prostor.Dům má celkem devět bytových jednotek.Sklep(16m2). K bytu patří zahrada o rozloze cca 150m2 která je součástí plochy společné zahrady.
 • Pronajmu komerční nemovitost pro výrobu Zdice

  Pronájem haly 300 m2 a skladu 150 m2, Zdice, okr. Beroun, u dálnice D5, TIR, pozemek 3918 m2.

  Pronájem haly 300 m2 a skladu 150 m2, Zdice, okr. Beroun, u dálnice D5, TIR, pozemek 3918 m2.

  3918m2,   25 000,- Pronájem haly o rozměru cca 11 x 28 m s vestavěnou dílnou 50 m2 a navazující skladové budovy o rozměru cca 5,5 x 28 m. Zdice, okr. Beroun, u dálnice D5. Areál má tvar cca I s nejširším pozemkem cca 25 m u příjezdu pro největší TIR na zadní část v současné době zatravněného pozemku. Před plechovou nezateplenou halu a navazující skladovou budovu na asfaltový pozemek je příjezd vhodný jen pro 12T a menší. Plechová nezateplená hala má výšku cca 8 m, ve skladové budově je kancelář, WC, umývárna a plynový kotel ÚT, výška stropu cca 2,5 m. Možno uvažovat o výstavbě další haly cca 400 až 800 m2 podle dispozičního uspořádání na pozemku. Předpokládá se částečná rekonstrukce. Ideální pro sídlo obchodní či výrobní firmy. Praha Zličín 34 Km a 20 minut po D5.
 • Pronajmu komerční nemovitost kancelář Mariánské Lázně

  Pronájem nebytových prostor v centru - Mariánské Lázně

  Pronájem nebytových prostor v centru - Mariánské Lázně

  134m2,   20 000,- Nabízíme k pronájmu nebytové prostory v centru Mariánských Lázní v ulici Dykova 50 m od Hlavní třídy.. Jedná se o členité prostory o výměře 134 m2, které se skládají ze tří místností, kuchyňky, technické místnosti, velké místnosti ( umývárna - koupelna) a dvou WC. V domě se nachází ordinace lékaře, byty a kosmetické studio. Nabízené prostory jsou vhodné např jako: Lékárna, rehabilitace, nehtařky, kadeřnice, cukrárna, obchod a nebo jako kanceláře pro firmu. Měsíční nájemní činí 20.000,- Kč +zálohy na vytápění a elektřinu. Požadovaná kauce je dva měsíční nájmy. Poplatek RK ve výši jednoho měsíčního nájmu za zprostředkování hradí zájemce o pronájem.
 • Prodám byt 3+kk Hejčín

  Prodej novostavby bytu 4.E (C3) 3+kk 93 m, Olomouc, Bytové domy Na Šibeníku

  Prodej novostavby bytu 4.E (C3) 3+kk 93 m, Olomouc, Bytové domy Na Šibeníku

  100m2,   6 034 030,- V nově upraveném projektu Bytové domy Na Šibeníku Vám nabízíme v bytovém domě C3 ke koupi byt 3+kk (4.E) o výměře 93 m se dvěma terasami celkem 18,61 m ve 4. nadzemním podlaží. Jedná se o bytový dům s celkem 5 podlažími (1 podzemní podlaží a 4 nadzemní podlaží). Samozřejmostí je možnost dokoupení parkovacích stání nebo komor. Zahájení výstavby v březnu 2019, termín kolaudace v březnu 2021. Využijte možnosti navrhnout si byt přesně podle vašich přání. Můžete si navrhnout dispoziční řešení a interiér vybraného bytu přímo na míru. Pomůžeme Vám s vyhledáním nejvýhodnějšího financování prostřednictvím našeho hypotečního centra.
 • Prodám byt 2+kk Hejčín

  Prodej novostavby bytu 3.U (C1) 2+kk 75 m, Olomouc, Bytové domy Na Šibeníku

  Prodej novostavby bytu 3.U (C1) 2+kk 75 m, Olomouc, Bytové domy Na Šibeníku

  75m2,   3 875 300,- V nově upraveném projektu Bytové domy Na Šibeníku Vám nabízíme v bytovém domě C1 ke koupi byt 2+kk (3.U) o výměře 75 m s balkonem 5,25 m ve 3. nadzemním podlaží. Jedná se o bytový dům s celkem 5 podlažími (1 podzemní podlaží a 4 nadzemní podlaží). Samozřejmostí je možnost dokoupení parkovacích stání nebo komor. Zahájení výstavby v březnu 2019, termín kolaudace v březnu 2021. Využijte možnosti navrhnout si byt přesně podle vašich přání. Můžete si navrhnout dispoziční řešení a interiér vybraného bytu přímo na míru. Pomůžeme Vám s vyhledáním nejvýhodnějšího financování prostřednictvím našeho hypotečního centra.
TOPlist