Realitní vyhledávač realBÍGL.cz
pronájem, byty

Zobrazeno 0 realit
 • Prodám komerční nemovitost restauraci Terezín

  Restaurace v Terezíně, ulice Palackého

  Restaurace v Terezíně, ulice Palackého

  240m2,   900 000,- Nabízíme k přenechání pronájmu zařízenou restauraci a hernu v Terezíně v ulici Palackého. Jedná se o restauraci s kapacitou 50 míst +20 míst zahrádka,na hlavní turistické trase.K dispozici šipky, jukebox, a sázková kancelář, Wifi a velkoplošná televize. Provozovna je zcela zařízená, bez smluvních závazku s dodavateli (připravena smlouva od pivovaru).Kuchyně je plně vybavena pro přípravu hotových(kapacita cca 350 jídel denně) i minutkových jídel.Nově připraveno fast-food,nebo stret-food (gyros-gril,kontaktní gril,pizza trouby)Průměrná měsíční výtoč je 60-70 sudů a cca 40-70 jídel poledního menu.Součástí provozu je i herna s 15-ti VLT stroji.herna má samostatný vchod s videokamerou,ale je průchozí z restaurace. Snadná obsluha obou provozoven jednou osobou.V provozu 7 dní v týdnu. Provozovna se přenechává za odstupné .(Vhodné pro manželský pár) Možnost pronájmu bytu 3+1 v domě. Cena k jednání 900000,-Kč,rychlá dohoda výrazná sleva.
 • Prodám rodinný dům rodinný Janoslavice

  Rodinný dům v Janoslavicích, okres Šumperk

  Rodinný dům v Janoslavicích, okres Šumperk

  250m2,   1 350 000,- Nabízíme Vám exkluzivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení rodinný dům v Janoslavicích. Pozemek parc.č. st. 92 o výměře 493 m2, jehož součástí je rodinný dům č.p. 81, včetně součástí a příslušenství, k. ú. Janoslavice, v obci Rohle, Olomoucký kraj, zapsáno na listu vlastnictví č. 205 katastrálním pracovištěm Šumperk. Rodinný dům je koncipován jako 4+kk, obsahuje 3 pokoje, jídelnu s kuchyňským koutem, verandu, předpokoj, kotelnu, koupelnu, WC, chodbu, spíž a sklep. Přístup je umožněn hlavním vstupem orientovaným do zahrady přes verandu. Jedná se o samostatně stojící částečně podsklepený RD s jedním nadzemním podlažím, částečně obytným podkrovím v mansardové střeše, s příslušenstvím v podobě vedlejší stavby, studny (hloubka 18m) a venkovních úprav v podobě plotu, branky, brány, přípojek inženýrských sítí, přístřešku a zpevněných ploch. K dispozici je voda ze studny, odpady jsou svedeny do septiku. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a umyvadlem. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou s elektrickým sporákem se sklokeramickou varnou deskou, s dřezem, bez digestoře. Dům byl postaven v roce 1935. Od roku 2005 je postupně prováděna oprava domu v roce 2005 byla osazena kuchyňská linka a provedeny povrchy podlah, v roce 2017 byla provedena výměna původních oken za plastová, byla realizována nová koupelna a záchod včetně zařizovacích předmětů, včetně rozvodů kanalizace a vody. Kotelna byla osazena novým kotlem na tuhá paliva a bojlerem na ohřev teplé vody. Žebrové radiátory a desková otopná tělesa jsou staršího data. Rozvody vody a kanalizace v domě jsou provedeny v plastu. Zdrojem vody je studna, vedená do domu pomocí čerpadla a vodárny, umístěné v kotelně. V rámci části obce se rodinný dům nachází přímo v její centrální části u kapličky. V obci nechybí mateřská ani základní škola s jídelnou a družinou, knihovna, zdravotnické zařízení, pošta, kulturní dům s místním kinem, obchod a hostinec. Kupní smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem. Znalecký posudek na vyžádání k dispozici. Prodej se uskutečňuje v přímém prodeji nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli podávání cenových nabídek tak není časově vymezeno. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.
 • Prodám pozemek travní porost Kněžmost

  Prodej pozemku 4913 m2, Kněžmost, okr. Mladá Boleslav.

  Prodej pozemku 4913 m2, Kněžmost, okr. Mladá Boleslav.

  4913m2,   1 250 000,- Nabízíme k prodeji velký travnatý pozemek 4913 m2, v obci Suhrovice - Drhleny. Tato nemovitost se nachází v krásném tichém prostředí Českého ráje, hned u Drhlenského rybníka. Z jedné strany je lemována potokem Kněžmostka a z druhé lesem - ideální místo pro relaxaci. Pozemek je v současné době pronajímán a k prodeji bude k začátku března 2020. Dobrá dopravní dostupnost - cca 10min od nájezdu na dálnici D10 v Mnichově Hradišti. Doporučujeme.
 • Pronajmu komerční nemovitost sklad Praha 3, Žižkov

  Sklad 504 m2, Praha 3, ul. Malešická

  Sklad 504 m2, Praha 3, ul. Malešická

  504m2,   63 000,- Nabízíme k pronájmu sklad, 504 m2, přízemí. Vjezd pro tahače s návěsem. Možnost pronájmu kancelářských prostor. Volné ihned. Cena 125,-Kč/m2/měs. + poplatky, kauce. Nováková 774 522 494, kontakt@pragservis.cz
 • Prodám komerční nemovitost Víska

  Prodej komerčního skladovacího areálu v obci Litovel, část Víska

  Prodej komerčního skladovacího areálu v obci Litovel, část Víska

  1439m2,   1,- Nabízíme k prodeji komerční skladovací areál v obci Litovel část Víska. Celková plocha areálu 4771 m, z toho skladovací vnitřní plochy 1162m. Zastavěná plocha 1517m. Areál se nachází na jedinečném místě přímo u sjezdu dálnice D35 směr Hradec Králové. Areál pojme celkem 1.425ks palet o výšce 1,7m. Hlavní sklad č. 101a, 101b pojme 1.000 palet jak do regálů tak, i na zem (800kg/ks). Malý sklad č. 122 pojme jak do regálu, tak i na zem 70 palet (600kg/ks). Plechový sklad č. 108 umožní umístit 230 palet (500kg/ks) a venkovní regály pojmou až 135 palet ( 500kg/kus ). Ke všem skladovacím prostorům náleží v ceně veškerá manipulační a skladovací technika. Přípojka NN je silně předimenzovaná, tj. je možné i okamžité připojení energeticky náročných strojů. Průmyslová zóna, ve které se areál nachází, má vlastní velkou retenční nádrž. Tímto jsou všechny budovy osvobozeny od poplatku za stočné (voda ze střech a zpevněných ploch ). Celý objekt je elektronické zabezpečen. Veškeré ovládání a kontrola jde řídit i pomocí mobilního telefonu. Jakýkoli pohyb je sledován 17 kamerami, které vše zaznamenávají na pevný disk s 27 denní smyčkou. Ve zděné části objektu se nachází kompletní zázemí firmy s bytem 3+kk 60m. Pro větší komfort je byt kompletně odhlučněn včetně dveří(33db). Všechny kanceláře, byt a pergola jsou vybaveny kompletní počítačovou sítí s internetem. Celá budova je opatřena centrálním vysáváním. Topení v celém objektu zajišťuje plynový kotel. Všechny radiátory pro zděnou část jsou ovládány počítačem (každý má svojí elektronickou hlavici), tímto je dosažena maximální úspora nákladů na topení a komfort ovládání. Nastavení možnost provézt a kontrolovat i přes mobilní telefon. Hala je vytápěna dvěma plynovými horkovzdušnými jednotkami.
 • Pronajmu komerční nemovitost pro výrobu Planá

  Výrobní areál 5527 m2, Planá, ul. Zámecká

  Výrobní areál 5527 m2, Planá, ul. Zámecká

  2800m2,   150 000,- Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu oplocený, výrobní areál v Plané u Mariánských Lázní, ul. Zámecká. Předmětem pronájmu je areál o celkové rozloze 5527 m2. Užitná plocha je o výměře 2800 m2, manipulační 3165 m2. V areálu se nachází hlavní výrobní budova, která se skládá ze tří propojených hal s navazující patrovou administrativní budovou - 1.NP sklady, výrovba, 2.NP administrativa se sociálním zázemím. Administrativní budova má kompletní, rozvody počítačových sítí. Areál je zabezpečen kamerovým systémem. Vytápění prostorů je zajištěné plynem (nízké provozní náklady).Objekty jsou napojeny na veřejný vodovod, odpad je sveden do veřejné kanalizace. K areálu přísluší vlastní trafostanice. Areál je ve velmi dobrém stavu. Budovy jsou po komlpetní rekonstrukci. Objekt je kolaudován na výrobu a skladování, část haly na lakovnu. Kapacita soc.zařízení a šaten je na 120 lidí. Město Planá leží 11 km od dálničního přivaděče, 12 km od hraničního přechodu. Areál je možný zároveň odkoupit. Výše nájemnoho činí 150.000,-Kč + energie + DPH. Dále zájemce hradí provizi RK za zprostředkování pronájmu a to ve výši jednoho nájmu.
 • Prodám byt 2+1 Praha

  Prodej bytu 2+1, Praha 7 - Holešovice.

  Prodej bytu 2+1, Praha 7 - Holešovice.

  67m2,   8 720 000,- Nabízíme Vám k prodeji byt o velikosti 2 + 1 v ulici Heřmanova, Praha 7 - Holešovice. Byt o výměře 66,7 m2 je v osobním vlastnictví a po luxusní celkové rekonstrukci, která byla dokončena ve 4.Q 2018. Při vstupu do bytu se nachází prostorná předsíň 11m2, jídelna s kuchyňským koutem 14 m2 a samostatnou spíží 0,8m2. Obývací pokoj 21m2 a ložnice 16m2 jsou odděleny. Dům prochází celkovou revitalizací. V okolí domu je veškerá občanská vybavenost, nedaleko park Stromovka, ZOO, Botanická zahrada, park Letná. Výborná dopravní dostupnost. Doporučujeme jako investiční příležitost nebo krásné bydlení. Doporučujeme.
 • Prodám komerční nemovitost obchodní prostory Praha

  Prodej komerčnich prostor 420 m2

  Prodej komerčnich prostor 420 m2

  420m2,   24 000 000,- Nabízíme na prodej komerční prostory 420 m2 v přízemí třípatrového cihlového domu, v klidně obce Vysočan,dobra dopravní dostupnost, nedaleko rušné ulicí. Zaparkovat lze vedle domu. Zastávka MHD Sklonena 2 min pěšky. V místnosti se nachází bazén, sauna a chladící box. Plán jednotky je možné poslat mailem. Jedná se o samostatnou jednotku z vlastním vstupem z ulice. Je potřeba rekonstrukce. Vhodně pro otevření welness centru, jóga centru, sportovního klubu, posilovny, fitness centru, kadeřnictví, zdravotní kliniky a další. V blizkosti se nachází hotel Jasmín, školka, škola, večerka, PRE, hospody a další. Energetická náročnost budovy není k dispozicí, uvádíme G Lze financovat hypotéčním úvěrem se kterým Vám rádi pomůžeme a vyřídíme za těch nejlepších tržních podmínek. Doporučuji osobní prohlídku a pro případné bližší informace mně neváhejte kontaktovat. Volné ihned.
 • Prodám byt 3+1 Všebořice

  Byt 3+1 s lodžií v OV, Spartakiádní ul., Všebořice

  Byt 3+1 s lodžií v OV, Spartakiádní ul., Všebořice

  73m2,   790 000,- Nabízíme prodej bytu 3+1/L v osobním vlastnictví ve Spartakiádní ulici ve Všebořicích. Byt s užitnou plochou 73 m2 se nachází ve třetím patře čtyřpodlažního panelového zatepleného domu. kromě platových oken a nového sprchového koutu v koupelně je byt v původním, ale udržovaném stavu. Skvělá příležitost pro ty, kteří si byt chtějí modernizovat podle svých představ. V bytě je předsíň, chodba, obývací pokoj, ložnice, menší pokojík, kuchyň, koupelna a záchod. Na lodžii se vstupuje z obývacího pokoje. K bytu patří sklepní kóje. Jedná se o vyhledávanou a klidnou lokalitu s optimální dosažností veškeré občanské vybavenosti. Případné financování zajistíme.
 • Pronajmu byt 3+kk Praha 3, Vinohrady

  Pronájem bytu 3+kk 84m2 Slezská Praha 3 Vinohrady

  Pronájem bytu 3+kk 84m2 Slezská Praha 3 Vinohrady

  84m2,   24 000,- Pronájem bytu 3+kk 84m2 Slezská. Byt se skládá ze tří neprůchozích místností s kuchyní, předsíně, koupelny s vanou a toaletou, koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Kuchyňská linka je vybavena veškerými spotřebiči. Byt prošel kompletní zdařilou rekonstrukcí. Velkou předností tohoto bytu je dispozice. Byt se nachází v klidné části v centru prahy. Doporučuji.
TOPlist