Realitní vyhledávač realBÍGL.cz
pronájem, byty

Zobrazeno 0 realit
 • Prodám pozemek stavební Libouchec

  Stavební pozemek 27, 2580m2, Libouchec - Lány, Ústí nad Labem

  Stavební pozemek 27, 2580m2, Libouchec - Lány, Ústí nad Labem

  2903m2,   0,- Exkluzivně Vám nabízíme jedinečnou možnost bydlení nebo koupi pozemku v klidném prostředí okrajové části obce Libouchec. Lokalita navazuje na stávající zástavbu nových rodinných domů obklopena přírodou. Z jedné strany ohraničena udržovaným sportovištěm, z druhé strany golfovým hřištěm. Jedná se o jižní svah v překrásném koutu přírody nedalekých Tiských skal. V obci Libouchec je veškterá občanská vybavenost (Základní a Mateřská škola, sportovní hala, golf club). Lokalita je zařazena v mikroregionu Labské skály, které patří pod České Švýcarsko – evropská excelentní destinace a je pro svou unikátní přírodu vyhledávaným místem pro relaxaci či odpočinek. Místo je vzdáleno 5 km od sjezdu z dálnice D8, 10 min. autem od nákupního centra v Trmicích nebo Severní Terasy. Všechny parcely jsou s přípojkou elektřiny, vody a plynu na hranici pozemku včetně kanalizace a optických kabelů připojených přímo na Telefónicu O2. Postupně se buduje i pozemní komunikace ke všem rozparcelovaným částem stavebního pozemku. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit na níže uvedených kontaktech. Při současném objednání stavby domu je možná sleva na pozemek.
 • Prodám rodinný dům rodinný Tachov

  Rodinný dům 4+1 (130 m2) s garáží Halže, ul. Polní

  Rodinný dům 4+1 (130 m2) s garáží Halže, ul. Polní

  210m2,   0,- Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji rodinný dům po částečné rekonstrukci v obci Halže, ul. Polní. Předmětem prodeje je dvoupodlažní stavba o celkové užitné ploše cca 130 m2 ve velmi dobrém stavu se zahradou o výměře 210 m2. K užívání je i pozemek (zahrada) o výměře 1300 m2, který je ve vlastnictví obce Halže a je ošetřena nájemní smlouvou. Současná dispozice domu je 4+1 s možností půdní vestavby, která byla již započatá. V 1.NP se nachází obytná část (kuchyně se vstupem na zahradu, obývací pokoj, koupelna, WC a 2 další obytné místnosti), ve 2.NP se nachází 1 pokoj a podkrovní prostory, které lze rekonstrukcí využít také jako obytné. Rekonstrukcí prošla např. střešní krytina, rozvody instalací (topení, elektřina, voda). Vytápění domu je ústřední - plynové, dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci. Dům je v dobrém stavu a k okamžitému užívání. Objekt je situován na velmi klidném místě a to je i velkou výhodou. Více informací u realitního makléře. Koupi RD lze realizovat pomocí hypotečního úvěru, který Vám rádi pomůže zprostředkovat.
 • Prodám byt 4+kk Nová Ulice

  Nová Sladovna II. etapa - byt 4+kk 102 m, terasa 99 m, ul. Wolkerova, Olomouc (104)

  Nová Sladovna II. etapa - byt 4+kk 102 m, terasa 99 m, ul. Wolkerova, Olomouc (104)

  102m2,   4 865 000,- Nabízíme k prodeji byt v projektu Nová Sladovna II. etapa - byt dispozice 4+kk (104) o velikosti 102 m, v 1. NP s terasou 99 m v novostavbě bytového domu. Bytový dům je situován v lukrativní části Olomouce, na ulici Wolkerova, v blízkosti centra a parků. Výborná dopravní dostupnost i občanská vybavenost. Byty je možné upravit na přání klienta. Využijte příležitosti nechat si navrhnout a postavit byt dle Vašich přání a představ, včetně úpravy designu. Dokončení výstavby na jaře 2020. Samozřejmostí je možnost výběru a dokoupení komory v suterénu domu a vnitřního či vnějšího parkovacího stání. Klientům nabízíme možnost kompletního návrhu a řešení interiéru vybraného bytu přímo na míru a pomůžeme Vám i s vyhledáním nejvýhodnějšího hypotečního financování prostřednictvím našeho hypotečního centra.
 • Prodám byt 2+1 Drahovice

  Byt 2+1 v Karlových Varech - Drahovice

  Byt 2+1 v Karlových Varech - Drahovice

  59m2,   1 990 000,- Nabízíme k prodeji byt 2+1 v celkové výměře 59,70 m2 po rekonstrukci v části Drahovice - Karlovy Vary, ulice Kvapilova. Nachází se v prvním nadzemním patře udržovaného cihlového domu bez výtahu. Okna jsou plastová, udělána nová dlažba v chodbě, v kuchyni položeno moderní PVC a ve zbývajících pokojích položen koberec. Koupelna a WC jsou odděleny a obloženy dlažbou. V koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo a přípojka na pračku. Kuchyně je vybavena plynovým sporákem, kuchyňskou linkou s myčkou a digestoří. Pokoje jsou světlé a prostorné, průchozí je jen obývací pokoj, dostatek úložného prostoru. V blízkosti najdete obchody, MHD, poštu, restaurace.
 • Pronajmu komerční nemovitost sklad Praha 5, Zličín

  Hala 567m2, Praha 5 Zličín

  Hala 567m2, Praha 5 Zličín

  567m2,   85,- Hala 567m2, Praha 5 Zličín. Do společné části haly je vjezd velkými vraty o rozměrech 4x4,5 metru, do samostatně uzamykatelné oddělené části je umožněn vstup vraty o rozměch 3x4 metry. Hala je vytápěná regulovatelnými plynovými zářiči, osvětlení výbojkami, podlaha haly je tvořena betonovou bezprašnou vrstvou, výška haly je 7 metrů, možno vybudovat vestavek – kancelář, případně využít kanceláří v přístavku haly. Parkování v areálu, 24 hodin střežen bezpečnostní agenturou.
 • Prodám pozemek zahradu Stříbro

  Prodej pozemku- zahrady Stříbro

  Prodej pozemku- zahrady Stříbro

  1101m2,   175 000,- Nabízíme k prodeji pozemek, který je v územním plánu schválen jako zahrada. Pozemek se nachází na okraji Stříbra, v ulici Stodská, směrem k dálničnímu přivaděči cca 6 km. Jeho velikost je 1101 m2. Je třeba vybudovat inženýrské sítě. Ve stříbře je veškerá občanská vybavenost. Koupi pozemku lze realizovat pomocí úvěru, který vám naše realitní kancelář může zprostředkovat.
 • Prodám pozemek stavební Libouchec

  Stavební pozemek 40, 1782 m2, Libouchec - Lány, Ústí nad Labem

  Stavební pozemek 40, 1782 m2, Libouchec - Lány, Ústí nad Labem

  1782m2,   0,- Exkluzivně Vám nabízíme jedinečnou možnost bydlení nebo koupi pozemku v klidném prostředí okrajové části obce Libouchec. Lokalita navazuje na stávající zástavbu nových rodinných domů obklopena přírodou. Z jedné strany ohraničena udržovaným sportovištěm, z druhé strany golfovým hřištěm. Jedná se o jižní svah v překrásném koutu přírody nedalekých Tiských skal. V obci Libouchec je veškterá občanská vybavenost (Základní a Mateřská škola, sportovní hala, golf club). Lokalita je zařazena v mikroregionu Labské skály, které patří pod České Švýcarsko – evropská excelentní destinace a je pro svou unikátní přírodu vyhledávaným místem pro relaxaci či odpočinek. Místo je vzdáleno 5 km od sjezdu z dálnice D8, 10 min. autem od nákupního centra v Trmicích nebo Severní Terasy. Všechny parcely jsou s přípojkou elektřiny, vody a plynu na hranici pozemku včetně kanalizace a optických kabelů připojených přímo na Telefónicu O2. Postupně se buduje i pozemní komunikace ke všem rozparcelovaným částem stavebního pozemku. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit na níže uvedených kontaktech. Při současném objednání stavby domu je možná sleva na pozemek.
 • Prodám rodinný dům rodinný Praha

  Prodej domu - Dolní Měcholupy

  Prodej domu - Dolní Měcholupy

  506m2,   12 900 000,- Dovoluji si Vám nabídnout rodinný dům v klidné části Prahy - Dolní Měcholupy. Jedná se o dvojdomek a na prodej je jedna část o užitné ploše 283m2 včetně garáže - viz. půdorysy ve fotografiích. Dům je velmi prostorný a dobře dispozičně řešený - je rozdělen na dvě bytové jednotky, plus suterén. Dispozice přízemí nabízí 3+1, první patro 3+kk a suterén, kde je též možné vytvořit bytovou jednotku. Celkově dům nabízí velkou variabilitu dispozic dle vlastních představ. Dům je ve stavu před rekonstrukcí avšak obyvatelný v dobrém stavu. Přízemí je v původním stavu a první patro je po rekonstrukci kuchyně, podlah apod. Celková plocha pozemku činí 506m2 z toho zastavěná plocha 141m2 a zahrada 365m2. Na zahradě se nachází příjezdová cesta s možností parkování a za domem zahradní domek, který vybízí k příjemnému posezení. Vytápění v domě je zajištěno plynovým kotlem, ohřev vody boilerem. Kanalizace a voda jsou obecní. Na rekonstrukci domu je možné využít dotaci z programu Zelená úsporám pro renovaci fasády, oken a střechy ve výši 400.000,-Kč. Žádost je již kompletně připravená a schválená a stačí pouze podat, což by musel zrealizovat nový majitel. Tato lokalita nabízí příjemný klid se spoustou zeleně v okolí, například hned vedle domu je dětské hřiště s parkem, nedaleko lesík. V blízkosti také výborně fungující mateřská a základní škola, potraviny, sportovní areál, lékárna, restaurace, sportovní areál apod. Dostupnost je řešena autobusovou zastávkou kousek od domu, poté vlaková zastávka Horní Měcholupy 800m, nebo autem do centra do 30 minut. Dům bude k dispozici do 2 měsíců od koupě. Fotografie interiéru jsou k zaslání na vyžádání emailem. Energetická náročnost budovy není v současné době k dispozici, tudíž uvádíme nejhorší tedy G. Velmi doporučuji osobní prohlídku tohoto domu v příjemné a žádané lokalitě.
 • Prodám pozemek Štíhlice

  Prodej stavebního pozemku, 923 m2, Štíhlice, Praha - Východ

  Prodej stavebního pozemku, 923 m2, Štíhlice, Praha - Východ

  923m2,   2 684 000,- Nabízíme k prodeji stavební pozemek o velikosti 923 m2 v hezké a klidné lokalitě Štíhlice, v obci Praha-Východ, kousek od Říčan. Pozemek bude připravený ke stavbě domu na konci tohoto roku. V ceně jsou veškeré inženýrské sítě ( elektřina, voda, kanalizace) a asfaltová příjezdová komunikace. Pozemek je rovinatý obdélníkového tvaru. Je situovaný u lesa určený k výstavbě rodinného domu Zastavitelnost pozemku je 1/3 a lze vystavět max. 3. podlažní dům vč. podkroví. Na pozemku není možné vystavět dům s plochou střechou. K dispozici je 11 pozemků různých rozměrů od 838 m2 do 1186 m2. Obec Štíhlice je snadno dopravně dostupná. Cesta do Říčan trvá cca 15 minut a v Praze jste za 35 minut autem. V obci najdete veškerou občanskou vybavenost jako je např. Nákupní Centrum, restaurace, obchody nebo přírodní koupaliště. Vhodné pro klidné, rodinné bydlení. Doporučuji.
 • Pronajmu komerční nemovitost kancelář Praha 1, Nové Město

  Kancelář 35 m2, Praha 1, u Václavského nám.

  Kancelář 35 m2, Praha 1, u Václavského nám.

  35m2,   11 550,- K pronájmu nabízíme samostatnou kancelář po rekonstrukci v 1. patře, výtah. Kancelář je nezařízena, situována do dvorního traktu – tichá, možno dodat kancelářský nábytek, telefonním linka a internet. V přízemí budovy recepce a ostraha. Metro Muzeum 3 min., 5 min metro Můstek, v blízkosti pražské magistrály.
TOPlist