Realitní vyhledávač realBÍGL.cz
pronájem, byty, 5+kk

Zobrazeno 0 realit
 • Prodám byt 2+kk Praha

  Prodej loftového bytu 2+kk, 37,8 m2/sklep/garážové stání, Novovysočanská - Krejcárek, Praha 9

  Prodej loftového bytu 2+kk, 37,8 m2/sklep/garážové stání, Novovysočanská - Krejcárek, Praha 9

  38m2,   4 700 000,- Poslední volné byty Nabízíme k prodeji velmi hezký prosvětlený loftový byt o dispozici 2+kk, 38 m2 velký s garážovým stáním a sklepem v 5-6.NP, ve velmi lukrativní a vyhledávané lokalitě Prahy 9 na Krejcárku v novém projektu Krejcárek, který bude dokončený už toto léto. Jednotka sestává z předsíně, koupelny s toaletou a sprchovým koutem a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a galerie určené k využití jako ložnice či pokoje. V ceně je zahrnuto parkovací stání v podzemní garážích i sklep. Poplatky činní 2 515,- za bytovou jednotku, za sklep 111,- a za parkovací stání 334,-. Celkem tedy 2 960,- měsíčně. Nyní je byt vybavený nábytkem, který lze v případě zájmu odstranit. V bytě není kuchyňská linka, tu si vybere nový majitel dle svých představ. Nový projekt v dynamicky se rozrůstající lokalitě v blízkosti městského centra splňuje všechny požadavky pro moderní život. Poloha a konstrukce budov poskytuje neopakovatelný pohled na Prahu. V každé z 5 budov jsou připravena parkovací místa – vjezd je umožněn pouze rezidentům. Parkovací místa jsou svými rozměry přizpůsobena i pro hendikepované. Centrum Prahy je díky výborné poloze dostupné během několika minut. Množství kulturních, sportovních i společenských akcí během celého roku.V těsné blízkosti in-line dráha, která vede až do centra k Hlavnímu nádraží. V okolí je veškerá občanská vybavenost, Nákupní centrum Harfa a Fenix, Kulturní a sportovní akce v O2 areně, Sport centrum hotelu STEP včetně wellnes a vodního světa, Sportovní areál Pražačka, Radnice, Poliklinika Vysočany a mnoho dalšího. Autobusová linka 136 přímo bude před vchodem., Stanice metra B Palmovka či Vysočanská v dosahu 10 minut, Tramvajové linky 10 a 16 5 minut chůze. Pro aktivní život bude k dispozici boulder na lezení. Zcela nově zbudovaný park poskytne chvíle pro odpočinek. Kolaudace proběhne už na konci září tohoto roku. PENB zatím není k dispozici. K dispozice máme více bytových jednotek, pro více informací kontaktujte makléře. Doporučuji.
 • Prodám komerční nemovitost pro výrobu Skřípov

  Multikomerční Areál- bývalého vojenského objektu v obci Skřípov

  Multikomerční Areál- bývalého vojenského objektu v obci Skřípov

  100000m2,   0,- Prodej,možný pronájem i částečně,multikomerčního areálu- bývalého vojenského objektu v obci Skřípov, výměře cca 10 ha využitelné plochy.V prostorném areálu se nachází několik budov ve výborném stavebně-konstrukčním stavu. Revize technického zařízení do roku 2010. Prostorově jsou budovy rozděleny na tři části: 1.přízemní budovy, kotelna, kuchyně 2.sklad.prostory, údržby, kancelářské prostory, dílny-zámečnictví, stolárna .3. Areál má navíc k dispozici kompletně vybavený vozový park,tj. garáže,autodílny, myčka, včetně nádrží na pohonné hmoty. Další dvě výrobní haly jsou k okamžitému využití.Celý prostor je oplocen a zabezpečen kamerovým systémem,asfaltová příjezdová cesta. Dále je předmětem prodeje i 36 budov bývalého muničního skladu s příjezdovými komunikacemi .Účetní hodnota prodávaného majetku je 180 000 000,—Kč.Odhad areálu z roku 2009 je na 35 000 000,-.Celý objekt se nachází v lokalitě mezi obcemi Konice,Skřípov,Brodek u Konice,Lhota u Konice a Runářov. Vzdálenost do Olomouce 35 km, do Prostějova 29 km. Pro více informací kontaktujte našeho makléře. Velmi výhodná investice!
 • Prodám pozemek les Loket

  Prodej lesa v blízkosti nádrže Želivka - Švihov, 19591 m2

  Prodej lesa v blízkosti nádrže Želivka - Švihov, 19591 m2

  19587m2,   0,- Prodej lesa v blízkosti nádrže Želivka - Švihov o celkové výměře 19591 m2 V katastrálním území Němčice u Dolních Kralovic nabízíme k prodeji lesní pozemky o rozloze 1,95 ha. Lesy jsou situovány do tří samostatných celků a jsou ve vlastnictví jednoho majitele. Z dřevin je zde zastoupen hlavně smrk 80% a borovice 20%, Věk cca 29- 131 let. LHP platné od 1.1.2014 do 31.12.2023. Přesná výměra pozemků je 19.591 m2. Jedná se o les zvláštního určení v ochranném pásmu vodního zdroje1. stupně. Pro bližší informace a seznam parcelních čísel volejte makléři. Doporučuji prohlídku.
 • Prodám chatu Dolní Bušínov

  Nabízíme k prodeji chatu v rekreační oblasti Dolní Bušínov (Boženov)

  Nabízíme k prodeji chatu v rekreační oblasti Dolní Bušínov (Boženov)

  55m2,   1 299 000,- Nabízíme k prodeji chatu v rekreačním středisku Dolní Bušínov. Chata se nachází v centru areálu rekreačního střediska nazývaného také Bozeňov. Nedaleko je wellness hotel, restaurace, dětské hřiště, sportoviště, adrenalinový park a lezecká stěna tudíž má chata dostatečné sportovní vyžití. Pozemek je dobře zvukově odizolován pomocí živého plotu, který i zaručuje majiteli soukromí. V 1.NP je chodbička, kuchyně s jídelnou, obývací pokoj a suché WC. Je zde udělána příprava na dostavbu koupelny. Ve 2. NP je velká ložnice, kterou je možno rozdělit a 2 samostatné pokoje. Zdrojem vody je vlastní studna. Vytápění zajišťují krbová kamna, která jsou v 1.NP. Nově byla provedena výměna krytiny a zateplení střechy minerální vatou a rekonstrukce komínu. Parkování možné přímo u chaty. Chata je napojena na veřejnou elektrickou síť. Vhodné pro pohodové i aktivní trávení volného času s rodinu nebo využít jako investici. V okolí se nacházejí cyklistické i turistické stezky a široká škála sportovního či rekreačního vyžití. Možnost koupání v místní přehradě (Na Jahodné), která je vzdálená 400m od chaty.
 • Pronajmu komerční nemovitost sklad Klíčany

  NÁJEM skladových přízemních ploch na rampě 2.020 m2, Klíčany (D8)

  NÁJEM skladových přízemních ploch na rampě 2.020 m2, Klíčany (D8)

  2020m2,   82,- NÁJEM skladových přízemních ploch na rampě 2.020 m2, Klíčany (D8) Okraj Prahy 8 Skladové plochy: 2.012 m2 (možno i sousedí halu 1.780 m2) Cena nájmu: 82,- Kč/m2/měsíc +služby (k jednání) Nabízíme k nájmu skladovou halu na rampě o výměře 2.012 m2, 2x posuvná vrata s vyrovnávacími můstky HAFA o rozměrech 2,85 x 2,85 m, dále 3x dvoukřídlá vrata o rozměrech 3 x 3 m ústící na krytou nákladní rampu, která je 1,25 m nad zemí. Jedná se o areál, kde jsou umístěny skladové prostory a administrativní budova. Skladové prostory jsou přízemní, nepodsklepené, čtyřlodní (vždy 2 lodě v jedné hale), vytápěnou, zděné skladové haly s navazujícími kancelářskými prostory. Vstupy jsou možné z vyrovnávacích ramp i ramp s nájezdem. Objekt je po rekonstrukci. Administrativní budova je zděná. Areál je oplocený. K dispozici je nádvoří o rozloze 2600 m2. Parkování je možné v areálu. V rámci inženýrských sítí je k dispozici elektrická energie 220/380 V, pitná voda, kanalizace, plyn. Příjezd možný jak pro osobní auta, tak i pro TIR, Avia, Tranzit. Skladový areál vznikal v letech 1992 – 1995. Světlá výška haly je 6,7 m, bezprašné, betonové podlahy o nosnosti do 5 t/m2, osvětlení zářivkové, luxfery, okna, centrální plynové vytápění, u objektu vlastní kotelna, EZS, EPS Prostory lze dělit po dohodě s majitelem vhodné i na balené potraviny. V areálu jsou k dispozici tyto služby: vrátný a ostraha, EZS s možností napojení na PCO, EPS, kamerová ostraha, úklid areálu a sněhu, možnost parkování, manipulační plochy. Skladový prostor má své vlastní zázemí a kancelářskou část 120 m2. Dále je k dispozici zázemí (wc, umývárny, šatny, kuchyňka). Další kancelářské prostory až do výměry 323 m2 vč. zázemí (wc, kuchyňka) k dispozici v hlavní administrativní budově u vrátnice areálu. ** Obdobné nabídky a novinky můžeme zaslat na Váš email obratem. Pokud Vás některá nabídka zaujme, kontaktujte nás o další informace a případnou prohlídku na místě. Děkujeme. ARCHA průmyslová kancelář s.r.o., Praha, Beroun, Tel: 608 827 778, 608 135 458, 777 928 902, Mail: archa@czin.eu, archa.beroun@seznam.cz WWW: http://archacs.cz
 • Prodám pozemek zemědělskou půdu Počeplice

  Zemědělská půda na Litoměřicku

  Zemědělská půda na Litoměřicku

  1500000m2,   35,- Nabízíme k prodeji pozemky na Litoměřicku, Katastrálně na sebe navazují. Pozemky nebyly pořízeny pozemkovým úřadem, ale od majitelů restitučním nárokem. Nejsou zatíženy žádnými zástavami, jsou řádně obhospodařovány. O jaké pozemky se jedná , mohu sdělit nejlépe osobním jednáním. Lokalita kolem Štětí.
 • Prodám komerční nemovitost pro výrobu Praha

  Prodej výrobně administratrativní budovy

  Prodej výrobně administratrativní budovy

  350m2,   15 899 000,- Prodej budovy v industriálním prostoru v Praze 9, Letňanech. Jedná se o dvoupodlažní budovu s celkovou užitnou plochou 350 m2 na vlastním pozemku o celkové ploše 788 m2. Budova je zděná se sedlovou střechou - krytina plech. Do současnosti byl objekt zařízen a užíván jako tiskárna a kanceláře. Budova je napojena na vodovod i kanalizaci, vytápění je dálkové s vlastním výměníkem. 2002 proběhla celková rekonstrukce elektro. K budově náleží i pozemek o rozloze 565 m2, který lze využít k parkování, popřípadě i na rozšíření budovy. Areál má dobré napojení na D8, D10, D11 a dobrou dostupnost na Pražský okruh. K dispozici ihned.
 • Pronajmu komerční nemovitost obchodní prostory Ústí nad Labem-centrum

  Pronájem obchodních prostor 150 m2 přímo ve čtvrti Skřivánek

  Pronájem obchodních prostor 150 m2 přímo ve čtvrti Skřivánek

  150m2,   13 000,- Nabízíme k pronájmu prostory využitelné pro obchod, provozovnu nebo servis. V objektu se nachází kancelář, prodejna a sklad (případně servisní místnost), přímo na zastávce MHD uprostřed obytné čtvrti, s dostatkem venkovních prostor pro parkování nebo doplňkový venkovní prodej. Prostory jsou vytápěny ústředním topením, se sociálním zázemím (sprcha, WC). Doporučuji.
 • Pronajmu komerční nemovitost sklad Jeneč

  Nájem paletových míst (ADR), až 500 palet, logistický areál, Jeneč (PZ)

  Nájem paletových míst (ADR), až 500 palet, logistický areál, Jeneč (PZ)

  500m2,   5,- Skladové prostory: až 500 paletových míst (dle aktuální nabídky) Cena: dle rozsahu Nájem skladových paletových míst (ADR) pro nebezpečné létky, vč. skladových a distribučních služeb v logistickém skladovém areálu v Jenči na Praze západ, nedaleko od Karlovarky, Letiště Václava Havla a od hranic samotné Prahy. ADR - Accord europeén au transport international des marchandises par route. Jedná se tedy o látky a předměty, které mohou mít např. jednu nebo více následujících nebezpečných vlastností: výbušnost, tlak plynů, hořlavost kapalin či tuhých látek, samozápalnost, oxidační schopnost, jedovatost, infekčnost, radioaktivitu, žíravost, rakovinotvornost, jsou nebezpečné svou vysokou teplotou při přepravě, poškozují životní prostředí apod. Služby: běžná manipulace, řízení kvality, třídění, elektronická skladová evidence, paletování (kompletace palet), sdružování zásilek, jejich balení, signování zboží, etiketování, foliování, správa šarží, sériových čísel a datumů minimální trvanlivosti, přípravy zboží k odběru, balení (pick & pack), distribuce, reverzní logistiky služeb na míru. Zajištění optimálního toku zboží, naše vyspělé IT nástroje rozhodující měrou přispívají k flexibilitě a efektivitě skladových procesů. Zajišťujeme logistiku zboží k zákazníkovi vlastní kamionovou, leteckou i námořnípřepravou do celého světa. Obratem zašleme nacenění dle vaší poptávky. Volné ihned Provize, ani poplatky neplatíte. ARCHA průmyslová kancelář s.r.o. Praha 5 Tel: 608 827 778, 608 135 458, 777 928 902 E-mail: archa@czin.eu www.archacs.cz
 • Prodám byt 2+kk Praha

  Prodej mezonetového byt 2+kk/S, 32,66 m2, OV, Praha 2 - Vinohrady

  Prodej mezonetového byt 2+kk/S, 32,66 m2, OV, Praha 2 - Vinohrady

  33m2,   4 060 000,- Nabízíme k prodeji mezonetový byt 2+kk, 32,66 m2, Na Folimance, Praha 2 - Vinohrady. Byt v osobním vlastnictví. Novostavba. Mezonetový byt je situovaný v činžovního domu z 30 let (který prošel rekonstrukcí) v 6. patře (1.podkroví a 2.podkroví) domu s výtahem. Dispozice bytu: v patře se nachází předsíň se schodištěm do patra (4,59 m2), obývací pokoj s přípravou na kuchyňskou linkou (18,52 m2), koupelna s sprchovým koutem a WC (2,84 m2). V dalším patře je ložnice (10,84 zredukováno na 6,71 m2). K bytu bude náležet slepní kóje. Byt je novostavba (rozvody vody v plastu a elektrika v mědi). Dům prošel kompletní rekonstrukcí společných prostor i nový výtah do mezipatra. Parkování na ulici. Okna obývacího pokoje a ložnice jsou orientovány na JZ do ulice. Jedná se o žádanou lokalitu s kompletní občanskou vybaveností a dobrou dopravní dostupností (ZŠ, MŠ, v blízkosti supermarket Lidl, divadlo Na Fidlovačce, v těsné blízkosti "park Folimanka" a "park Nad Bělehradskou"). MHD zastávka "Otakarova" je 570 m od domu. S přímým spojením na metro "C" "I. P. Pavlova" tramvají 6 minut. Jednotka je v současné době ve výstavbě. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi pomůžeme vyřídit. Více informací u RK. Doporučujeme.
TOPlist