Realitní vyhledávač realBÍGL.cz
pronájem, byty, 5+kk

Zobrazeno 0 realit
 • Prodám pozemek travní porost Probulov

  Prodej lukrativního pozemku u Orlické přehrady v Probulově

  Prodej lukrativního pozemku u Orlické přehrady v Probulově

  1144m2,   650 000,- Dovolujeme si vám nabídnout Lukrativní pozemek u Orlické přehrady v Probulově. Jedná se o stavební parcelu na rekreační objekt, včetně kompletního stavebního povolení na chatu, studnu, jímku. Lokalita Probulov cca. 2km Orlík. Příjezdová cesta obecní, el. na pozemku. Výměra 1144 m2. Součástí ceny kpl. projektová dokumentace.
 • Prodám rodinný dům rodinný Kozmice

  Nízkoenergetický dům, 4+kk, 110 m2, pozemek 485 m2

  Nízkoenergetický dům, 4+kk, 110 m2, pozemek 485 m2

  485m2,   4 600 000,- Nabízíme nízkoenergetické dvoupodlažní rodinné domy s obálkou pasivního domu. Domy jsou na kopci v malebné obci Kozmice. Domy jsou 2-3 měsíce před dokončením. Klientské změny, případně možnost dodělání svépomocí jsou možné. Dispozice domů jsou 4+kk, užitná plocha 110 m2, zahrady jsou orientovány na jih. Domy jsou založeny na masivní železobetonové desce s tepelnou izolací a asfaltovou izolací proti vzlínání vlhkosti a radonu. Obvodové stěny jsou provedeny ze systému Dekpanel s tepelnou izolací Systém ETICS kvalitativní třídy A s šedým polystyrenem o tloušťce 160 mm a kombinací probarvené silikonové samočistící omítky. Mezi-bytová stěna je provedena z pálené cihly Porotherm. Příčky jsou sádrokartonové s vloženou minerální izolací. Střecha je šikmá, v domech je osazen komín Schiedel. Střešní plášť je proveden z nadkrokevní izolace z PIR pěny tl. 160 mm a finální povrch tvoří povlaková střešní folie z mPVC. Okna jsou plastová se sedmi komorovým systémem, vchodové dveře bezpečnostní plastové bílé. Vnitřní dveře dřevěné, dýhované (americký dub), bez skla (typ Elegant Komfort od firmy Sapeli). Schodiště bude masivní dřevěné se zábradlím a madlem. Povrchy v místnostech budou provedeny následovně: Stěny a stropy jsou sádrokartonové s nátěrem a barvou dle výběru, v obytných místnostech bude položena plovoucí laminátová podlaha Quick step Classic a v místnostech s vlhkým provozem, tj. koupelna, WC, podlahy budou opatřeny keramickým obkladem firmy SIKO. Vytápění je řešeno elektrickými podlahovými rohožemi doplněnými topným žebříkem v koupelně v 1. NP. Systém je možné doplnit krbem či krbovými kamny na tuhá paliva. Ohřev teplé vody probíhá v bojleru od firmy Dražice. V domech jsou provedeny kompletní rozvody elektro, kanalizace a vody. V kuchyni provedena pouze příprava. Sanita bude dodávkou firmy SIKO. Domy jsou napojeny na el. rozvody, veřejný vodovodní řad a gravitační splaškovou kanalizaci. Dešťové vody jsou zadržovány v 3 m3 nádrži a následně vsakovány na pozemku. Na pozemku budou provedeny terénní úpravy, příprava pro terasu, chodníky a zpevněné plochy do úrovně štěrkových vrstev. Oplocení pozemku bude ze tří stran provedeno z poplastovaného pletiva, z vjezdové strany bude pozemek otevřený. Bližší informace vám sdělí makléř, hypoteční úvěr vám pomůžeme zdarma vyřídit.
 • Prodám pozemek stavební Libouchec

  Stavební pozemek 29, 3204m2, Libouchec - Lány, Ústí nad Labem

  Stavební pozemek 29, 3204m2, Libouchec - Lány, Ústí nad Labem

  2903m2,   0,- Exkluzivně Vám nabízíme jedinečnou možnost bydlení nebo koupi pozemku v klidném prostředí okrajové části obce Libouchec. Lokalita navazuje na stávající zástavbu nových rodinných domů obklopena přírodou. Z jedné strany ohraničena udržovaným sportovištěm, z druhé strany golfovým hřištěm. Jedná se o jižní svah v překrásném koutu přírody nedalekých Tiských skal. V obci Libouchec je veškterá občanská vybavenost (Základní a Mateřská škola, sportovní hala, golf club). Lokalita je zařazena v mikroregionu Labské skály, které patří pod České Švýcarsko – evropská excelentní destinace a je pro svou unikátní přírodu vyhledávaným místem pro relaxaci či odpočinek. Místo je vzdáleno 5 km od sjezdu z dálnice D8, 10 min. autem od nákupního centra v Trmicích nebo Severní Terasy. Všechny parcely jsou s přípojkou elektřiny, vody a plynu na hranici pozemku včetně kanalizace a optických kabelů připojených přímo na Telefónicu O2. Postupně se buduje i pozemní komunikace ke všem rozparcelovaným částem stavebního pozemku. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit na níže uvedených kontaktech. Při současném objednání stavby domu je možná sleva na pozemek.
 • Prodám byt 2+kk Mariánské Lázně

  Prodej bytu 2+KK s balkonem v centru lázeňské zóny - Mariánské Lázně - ul. Mladějovského

  Prodej bytu 2+KK s balkonem v centru lázeňské zóny - Mariánské Lázně - ul. Mladějovského

  60m2,   3 900 000,- Exklusivně nabízíme k prodeji byt 2+KK v Mariánských Lázních, bytová jednotka se nachází v 2 NP bytového domu. Celková podlahová plocha je 60,45 m2. V bytě i na domě proběhla celková rekonstrukce. Součástí prodeje je nová vestavěná kuchyňská linka včetně spotřebičů (el. sporák s troubou, lednice, digestoř ). Jedna se o vnitřní byt, tudíž nízké náklady na topení.Bytová jednotka se skládá z prostorné chodby s šatnou, kuchyní, ložnicí s balkonem a koupelnou s WC. V bytovém domě Paradies se nachází nový výtah, vchodové dveře domu zajišťuje bezpečnostní system s kódováním. V blízkosti nemovitosti se nachází Lázenská Kolonáda s léčivými prameny, kavárny, restaurace, butiky, přičemž z druhé strany domů je lesopark s četnými stezkami pro milovníky klidu. Nemovitost se prodává včetně vybavení. Možnost koupě pomocí úvěru, který Vám pomůže vyřídit náš finanční specialista.
 • Prodám byt 3+1 Klatovy

  Byt 3+1 (C2) v novém bytovém domě

  Byt 3+1 (C2) v novém bytovém domě

  91m2,   2 795 795,- Bytová jednotka 3+1 ve 2. podlaží v nové zástavbě na okraji Klatov, disponuje vlastním kondenzačním plynovým kotlem, bezbariérovým vstupem, trojsklými okny, venkovními hliníkovými žaluziemi, šatnou, komorou, videotelefonem. Plocha bytu: 91,42 m2, balkonu 15,44 m2, sklepa: 5,69 m2. Celková plocha:112,55 m2. K bytu možno dokoupit garáž v přízemí. K dispozici také byty stejného půdorysu ve vyšších patrech. Zahájení výstavby plánováno na září 2109. Rádi pomůžeme s vyřízením hypotéky.
 • Prodám pozemek stavební Stachy

  Pozemek na Churáňově - Šumava

  Pozemek na Churáňově - Šumava

  2376m2,   1 050,- Nabízíme k prodeji pozemek na velmi pěkném a klidném místě s výhledem do krajiny v srdci Šumavy, určený územním rozhodnutím k výstavbě rod. domu, pensionu, chalupy o výměře 2.376m2 ve středisku letní a zimní rekreace na Churáňově. Celoroční přístup z komunikace. 200m sjezdovka, cyklotrasy.
 • Prodám pozemek stavební Olomouc

  Prodej stavebního pozemku 527 m, Olomouc-Slavonín.

  Prodej stavebního pozemku 527 m, Olomouc-Slavonín.

  527m2,   5 100,- Prodej stavebního pozemku Olomouc-Slavonín, s plochou 352 m a celkovou plochou vč. cesty 527 m . Veškeré inženýrské sítě (plyn, elektřina, voda, kanalizace) vzdáleno do 200 m. Příjezdová cesta v podílu všech vlastníků pozemků. K dispozici Územní plánovací informace. Pozemek se nachází v klidné části Slavonína.
 • Pronajmu byt 2+kk Slavkov u Brna

  Pronájem bytu 2+KK ve Slavkově u Brna

  Pronájem bytu 2+KK ve Slavkově u Brna

  46m2,   10 000,- Nabízíme k pronájmu byt o dispozici 2+kk a výměře 46 m2. Jedná se o bytovou jednotku v 1. patře cihlového bytového domu nedaleko náměstí a v sousedství zámecké zahrady ve Slavkově u Brna. Byt byl zkolaudován v roce 2011 a v roce 2015 byly provedeny další úpravy v rámci kuchyňského koutu a pořízena nová kuchyňská linka. K bytové jednotce náleží úložný prostor - dvoukomora o ploše 3 m2 umístěná mimo byt na patře naproti vstupním dveřím. Záloha na energie a služby při obsazení dvěma osobami je ve výši 3.000,- Kč. Jistota (kauce) je stanovena na 10.000,- Kč. V bytě zůstane také část zařízení. Nastěhování je možno po domluvě. Bytový dům je v klidné části města, ale přitom v blízkosti náměstí s veškerou občanskou vybaveností. Slavkov u Brna, leží 20 km východně od Brna s výborným dojezdem po D1. Ostatní informace a termín prohlídky vám sdělí makléř.
 • Pronajmu komerční nemovitost pro výrobu Oldřichov

  Komerční hala 982 m2 Tachov, ul. Oldřichovská

  Komerční hala 982 m2 Tachov, ul. Oldřichovská

  981m2,   48 000,- Dovoluji si Vám nabídnout ke komerčnímu pronájmu průmyslovou halu (cca 45 x 21,8 m), která může sloužit proskladování, popř. pro lehkou výrobu a montážní práce. Je zde možno využít 981 m2 užitné plochy. V objektu je betonová podlaha a jsou zde rozvody elektřiny (osvětlení). Vstup do objektu je ocelovými vraty o světlé výšce cca 3,6 m. Hala se nachází v oploceném, hlídaném průmyslovém areálu (příjezd i odjezd je pouze přes vrátnici s nepřetržitým provozem). V areálu jsou další manipulační, skladové či výrobní prostory, které lze taktéž pronajmout za účelem dalšího rozšířeného využití. Po dohodě s majitelem je možné pronajmout i kancelářské prostory, jako zázemí pro nájemce. Areál je plně funkční jako takový nabízí centrální parkoviště, závodní jídelnu s kantýnou, ubytovnu, závodního lékaře, personální společnost, recepci s ostrahou, správu a údržbu a mnoho dalšího. Více informací u makléře. Nájemce hradí provizi RK ve výši jednoho měsíčního nájemného.
 • Pronajmu pozemek pro komerční výstavbu Praha 10, Hostivař

  Nájem zpevněného pozemku 100 až 150 m2 Praha 10 - Hostivař

  Nájem zpevněného pozemku 100 až 150 m2 Praha 10 - Hostivař

  150m2,   29,- Výměra pozemku: 150 m2 *** Cena nájmu: 29 Kč/m2/měsíc *** Nabízíme k pronájmu zpevněnou plochu v komerčním areálu na Praze 10, v Hostivaři. POZEMEK BUDE PŘEDÁM PRÁZDNÝ A MOŽNO JEJ OPLOTIT. Areál je střežený, Nákladní vjezd, podniková komunikace. Na ploše je k dispozici osvětlení. K ploše je možné si v areálu pronajmout skladové prostory do 100 m2 a kancelářské prostory. --- ARCHA průmyslová kancelář s.r.o. --- tel: 608 827 778, archa.beroun@seznam.cz ---www.archacs.cz
TOPlist