Realitní vyhledávač realBÍGL.cz
pronájem, byty, 4+1

Zobrazeno 0 realit
 • Prodám pozemek stavební Sulice

  Prodej tří luxusních pozemků s nádherným výhledem v Sulicích

  Prodej tří luxusních pozemků s nádherným výhledem v Sulicích

  6920m2,   22 000 000,- Pozemky na tři velké luxusní rodinné domy. Výjimečné místo s dostatkem soukromí. Pozemky jsou v tichém prostředí s nádherným výhledem na okolní krajinu. IS na hranici pozemků. Doporučujeme prohlídku a rádi poskytneme další informace.
 • Prodám byt 3+1 Mělník

  Prodej bytu 3+1, 73, 40 m2 s balkónem a lodžií o velikosti 15 m2

  Prodej bytu 3+1, 73, 40 m2 s balkónem a lodžií o velikosti 15 m2

  73m2,   3 090 000,- Exkluzivně nabízíme k prodeji světlý byt 3+1 o velikosti 73,40 m2 orientovaný na severovýchod a na jihozápad. K bytu náleží sklep (4,5 m2), jeden balkón a jedna stejně velká lodžie o velikosti 9 m2. Jedná se o plně vybavený byt s částečným umakartovým jádrem a poslední rekonstrukce bytu byla v roce 2013. Byt se skládá z velké chodby, která má vstup do všech místností. Obývací pokoj má vstup na balkón s orientací na severovýchod a vchod do kuchyně. Dva pokoje, které jsou orientovány na jihozápad jsou stejně velkém, z toho jeden má vstup na lodžii. koupelna, ve které je zapuštěná vana, je oddělena od toalety. Byt je velmi prostorný a je zde možnost rekonstrukce a rozložení bytu na 4+1. Na budově byla v květnu 2019 dokončena výstavba nové střechy a do konce roku 2020 je naplánované zateplení celého domu. Parkování je možné okolo domu a dopravní dostupnost je velmi dobrá - autobusové a vlakové nádraží přibližně 5 minut chůze. Do centra města je to přibližně 10 minut chůze a do centra Prahy je to 35 minut vlakem. Co se týče občanské vybavenosti, tak naproti domu je Billa, v okolí je škola, školka, obchodní centra, restaurace, koupaliště, bazén, zámek, vyhlášená vyhlídka na soutok Labe s Vltavou a mnoho dalších. V případě prohlídky kontaktujte realitní makléřku.
 • Pronajmu komerční nemovitost sklad Oldřichov

  Hala ke komerčním účelům Tachov, ul. Oldřichovská

  Hala ke komerčním účelům Tachov, ul. Oldřichovská

  260m2,   12 000,- Dovoluji si Vám nabídnout ke komerčnímu pronájmu průmyslovou halu, která by mohla být využívána jako skladovací hala, popřípadě prostor pro uskladnění materiálů, strojů, automobilů, konstrukcí a mnoho dalšího. Tyto haly jsou bez vytápění a nezateplené. Předmětem nájmu je hala o velikosti cca 260 m2 a je plně průjezdná s vraty o světlé výšce 3,6 m a šířce 3,95 m. Hala se nachází v oploceném, hlídaném průmyslovém areálu (příjezd i odjezd je pouze přes vrátnici s nepřetržitým provozem). V areálu jsou další manipulační, skladové či výrobní prostory, které lze taktéž pronajmout za účelem dalšího rozšířeného využití. Po dohodě s majitelem je možné pronajmout i kancelářské prostory, jako zázemí pro nájemce. Areál je plně funkční a jako takový nabízí centrální parkoviště, závodní jídelnu s kantýnou, ubytovnu, závodního lékaře, personální společnost, recepci s ostrahou, správu a údržbu a mnoho dalšího. Více informací u makléře.
 • Prodám byt 2+kk Hejčín

  Prodej novostavby bytu 3.K (C1) 2+kk 59 m, Olomouc, Bytové domy Na Šibeníku

  Prodej novostavby bytu 3.K (C1) 2+kk 59 m, Olomouc, Bytové domy Na Šibeníku

  59m2,   3 065 130,- V nově upraveném projektu Bytové domy Na Šibeníku Vám nabízíme v bytovém domě C1 ke koupi byt 2+kk (3.K) o výměře 59 m s balkonem 5,25 m ve 3. nadzemním podlaží. Jedná se o bytový dům s celkem 5 podlažími (1 podzemní podlaží a 4 nadzemní podlaží). Samozřejmostí je možnost dokoupení parkovacích stání nebo komor. Zahájení výstavby v březnu 2019, termín kolaudace v březnu 2021. Využijte možnosti navrhnout si byt přesně podle vašich přání. Můžete si navrhnout dispoziční řešení a interiér vybraného bytu přímo na míru. Pomůžeme Vám s vyhledáním nejvýhodnějšího financování prostřednictvím našeho hypotečního centra.
 • Pronajmu komerční nemovitost pro výrobu Praha 4, Modřany

  Sklad 800m2, Praha 4 Modřany

  Sklad 800m2, Praha 4 Modřany

  800m2,   80,- Nabízíme k pronájmu nebytový prostor vhodný na skladování či výrobu 800m2. 2.patro, nákladní výtah. MHD před budovou. Objekt hlídán 24h/den, 2x vrátnice. Volné ihned.
 • Prodám byt 3+kk Nová Ulice

  Prodej novostavby bytu B327 - 3+kk 63 m, Olomouc, ul. Wolkerova, Zlaté terasy

  Prodej novostavby bytu B327 - 3+kk 63 m, Olomouc, ul. Wolkerova, Zlaté terasy

  63m2,   3 489 339,- Dachi prodejce developer vám nabízí byt v projektu Zlaté Terasy etapa B o dispozici 3+kk se nachází ve 3. nadzemním podlaží o výměře 63 m + balkon 10,5 m. Jedná se o bytový dům o celkem 9 podlažích (2 podzemní podlaží a 7 nadzemních podlaží). Samozřejmostí je možnost dokoupení parkovacích stání nebo komor. Zahájení výstavby léto 2019, předpokládaný termín kolaudace je na konci roku 2021. Byty s vysokými standardy mohou být v rámci klientských změn ještě dále dispozičně upravovány dle Vašeho přání. Pomůžeme Vám s vyhledáním nejvýhodnějšího financování prostřednictvím našeho hypotečního centra. Etapa A v projektu Zlaté Terasy bude ke konci roku 2019 zkolaudována a již nyní začala probíhat výstavba etapy B. Celý projekt Zlaté Terasy vznikne v místě původního areálu mrazíren na ulici Wolkerova blízko centra a Smetanových sadů. Tato lokalita zaručuje jak výbornou dopravní dostupnost (do centra dojdete za 10 minut; na zastávku tramvaje za 2 minuty), tak občanskou vybavenost. Jedná se o architektonicky velice zajímavě řešený objekt, který nabízí ke koupi byty a komerční prostory k pronájmu.
 • Prodám komerční nemovitost obchodní prostory Trubín

  Pozemek pro výstavbu skladu či výrobní haly

  Pozemek pro výstavbu skladu či výrobní haly

  6540m2,   6 950 000,- Nabízíme k prodeji krásný rozsáhlý pozemek o rozloze 6 540 m2, vhodný pro komerční využití – pro vybudování velkého skladu, výrobní haly či zemědělského provozu. Nachází se na kraji obce Trubín, asi 5 km západně od Berouna, na okraji chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko. Pozemek je ze dvou stran lemován klidnou silnicí, z třetí strany loukou a ze čtvrté pak lesem. Les tvoří jeho přirozenou hranici, na území pozemku jím protéká čistý potok. Jde o klidné, půvabné místo, aktuálně nesousedící s žádnou další stavbou. Elektřina je přivedena do rohu u silnice, kanalizaci je nutno dovést přes cestu. Součástí pozemku je studna. Podle územního rozhodnutí jde o smíšenou plochu vhodnou pro bydlení, kde je možná změna na plochu komerční. V případě bydlení je zde možné podle kapacity studny umístit jeden nebo dva rodinné domy. Nádherná lokalita, Praha je dosažitelná za 30 minut autem i autobusem. Veškerá občanská vybavenost je v Dvoře Králové, který je vzdálen 5 minut jízdy, a v nedalekém Berouně. Přijďte se podívat, rádi vám pozemek ukážeme a probereme s vámi všechny možnosti. Financování zdarma zajistíme za nejlepších tržních podmínek.
 • Prodám garáž Kojetín I-Město

  Zděná garáž Kojetín

  Zděná garáž Kojetín

  20m2,   100 000,- dle dohody Prodej zděné garáže na osobní automobil o ploše 20 m2 nedaleko centra města Kojetín. Objekt se nachází v řadové zástavbě garáží, je opatřen mírně sedlovou střechou, je suchý a udržovaný. Součástí nabídky je možnost využití společné dílny a montážní rampy na opravy automobilů.
 • Pronajmu garáž Praha 6, Liboc

  RCZ_Pron. samost. garáže,Praha 6-Dědina..Neplatíte provizi.

  RCZ_Pron. samost. garáže,Praha 6-Dědina..Neplatíte provizi.

  20m2,   2 500,- Provizi neplatíte. Samostatná garáž k dlouhodobému pronájmu v Praze 6- Dědina. Garáž je zděná s kovovými vyklápěcími vraty (výška cca 2 metry). Vjezd do objektu je taktéž přes kovová uzamykatelná vrata. Plocha garáže cca 20 m2. V garáži je zavedená elektřina (osvětlení+zásuvka.) Dobrý vjezd. Suchá. Dobře zabezpečený objekt, dvojí uzamčení. Bezpečné místo. Nájemné je včetně spotřeby elektřiny. Dlouhodobý pronájem - Provizi neplatíte.
 • Prodám chatu Chodová Planá

  Zahrada (403m2) se zahradní chatou, Chodová Planá

  Zahrada (403m2) se zahradní chatou, Chodová Planá

  20m2,   0,- Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji zahradu se zahradní chatou a kolnou v Chodové Plané v zahrádkářské kolonii v osobním vlastnictví. Celková výměrová plocha zahrady je o výměře 403 m2. Předmětem prodeje je dřevěná chata s betonovým základem a zahrada osázena ovocnými stromy. Chata je částečně podsklepena. Elektřina se nachátí poblíž pozemku. K zahradě je zajištěn bezproblémový příjezd.
TOPlist