Realitní vyhledávač realBÍGL.cz
prodej a pronájem, pozemky, ostatní

Zobrazeno 0 realit
 • Pronajmu komerční nemovitost kancelář Liberec V-Kristiánov

  Kancelář

  Kancelář

  40m2,   5 500,- ReaNova trade a.s. nabízí k pronájmu 2 průchozí kanceláře 40m2, v 1. patře cihlového domu v centru Liberce. Koberce,kuchyňka,WC,internet,samostatný odpočet elektřiny.Cena k dohodě + provize RK.
 • Prodám rodinný dům rodinný Chlumy

  RD - chalupa v Chlumech na jižním Plzeňsku

  RD - chalupa v Chlumech na jižním Plzeňsku

  12m2,   0,- Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům, v současné době sloužící jako rekreační chalupa v Chlumech na jižním Plzeňsku dispozičně řešený jako 3+1 se sociálním zařízením (samostatný vstup zvenku, umyvadlo, sprcha, chemické WC). Objekt pocházející přibližně z období 1. republiky byl průběžně udržován a modernizován (před třemi roky nová podlaha v jedné místnosti, drenáž okolo domu apod.) Původní část je ze smíšeného převážně kamenného zdiva, veranda cihlová, obytná část není podsklepena. K objektu náleží navazující dílna a samostatně stojící stodola se sklepem. V domě jsou rozvody elektřiny, voda z vlastní studny, teplou zajišťuje elektrický bojler, obecní kanalizace na pozemku, topení lokální na tuhá paliva. Půda vhodná k další vestavbě. Dvůr spolu s domem je veden jako zastavěná plocha a nádvoří, proto je plocha zahrady uvedena jen 12 m2. Vhodné jak k trvalému bydlení, tak i k rekreaci, v okolí krásné lesy, turistické a cyklistické trasy. V místě autobusové spojení, částečná občanská vybavenost v sousedních Nekvasovech, širší služby v Nepomuku - cca 8 km. Vzdálenost od Plzně cca 40 km. Nemovitost je prosta věcných břemen i právních vad. Zdarma vyřídíme hypotéku.
 • Prodám komerční nemovitost k ubytování Haslice

  Rezidence s pozemky 7 ha, vnitřním bazénem, garážemi u Homole u Panny

  Rezidence s pozemky 7 ha, vnitřním bazénem, garážemi u Homole u Panny

  70036m2,   19 095 750,- Náročné klientele nabízíme exkluzivně rezidenci nedaleko Homole u Panny s vedlejšími stavbami, velkým vnitřním bazénem, s fotovoltaickým systémem, třemi garážemi a s pozemky o celkové rozloze 7 ha. Rezidence s užitnou plochou cca 700 m2 je zařízena kvalitním nábytkem, který je součástí prodeje. Celkem je zde osm velkých pokojů, kuchyň, šatna, fitnes, několik koupelen a velká hala v přízemí. Zachována byla kachlová kamna, je zde výkonný krb. Kromě hlavní budovy je zde přestavěná stodola s vnitřním vyhřívaným bazénem 15 x 4 x 1,6 m, sociálním zázemím, zateplenou stájí pro tři koně v přízemí a velkým nevyužitým prostorem pod střechou. Naproti hlavní budově jsou tři garáže. Celý rozměrný komplex má nízké náklady na provoz. Vlastní fotovoltaický systém ho stačí zásobit energií a navíc přináší každoročně zisk ve výši cca 250.000 Kč. Z vlastních zdrojů je rovněž voda ze studny a z vrtu. Vytápění: krb s horkovzdušným rozvodem, elektrokotel s ÚT, tepelná čerpadla, podlahové vytápění. Součástí prodeje je rovněž 7 ha pozemků. Jedná se o nabídku s širokým spektrem využití. S financováním Vám pomohou naši finanční poradci.
 • Prodám byt 1+kk Praha

  Prodej bytu 1+1, Praha 4 - Modřany

  Prodej bytu 1+1, Praha 4 - Modřany

  31m2,   2 480 000,- Nabízím k prodeji byt o dispozici 1+1 v žádané a klidné lokalitě Praha 4 - Modřany. Celková výměra bytu činí 31m2 + sklepní kóje 1m2. Jednotka se nachází v 5. patře panelového domu a prošla částečnou rekonstrukcí. Byt se prodává včetně veškerého vybavení jenž je zobrazeno na fotografiích. Byt je ideální na investici díky svým nízkým měsíčním poplatkům, které činí 1800,- Kč + zálohy na el. 400,- Kč. Dům byl průběžně rekonstruován: nové stoupačky, nový výtah, vchodové dveře na čip a je v plánu zateplení. Byt je v osobním vlastnictví a lze financovat hypotéčním úvěrem, který Vám rádi vyřídíme za nejlepších podmínek na trhu. Velmi doporučuji osobní prohlídku a rychlé jednání. Jelikož není známa energetická náročnost budovy, uvádíme nejhorší tedy G.
 • Pronajmu komerční nemovitost kancelář Řetenice

  Levné kanceláře 19 m2, 38 m2 a 57 m2 v Řetenicích

  Levné kanceláře 19 m2, 38 m2 a 57 m2 v Řetenicích

  19m2,   2 280,- Nabízíme pěkné kanceláře v Řetenicích. Lze pronajmout jednu kancelář o výměře 19 m2, případně propojit dvě až tři kanceláře a rozšířit tak užitnou plochu až na 57 m2. Lze instalovat i sekční dveře. Kanceláře se nacházejí v prvním patře, několik posledních kanceláří je k dispozici v přízemí objektu. Všude jsou plastová okna, na podlahách zátěžové koberce, k dispozici je společné sociální zařízení a moderně vybavená kuchyňka na každém podlaží. Možnost připojení k internetu je samozřejmostí. V případě zájmu je k zapůjčení kancelářský nábytek. V hlídaném, oploceném areálu je k dispozici velké parkoviště, je zde centrální zabezpečovací systém. Nájemné činí 2280,-kč měsíčně + DPH a zálohy na elektřinu a teplo. Kauce dva nájmy + provize rk.
 • Prodám pozemek pro komerční výstavbu Ševětín

  Prodej louky, zahrady v obci Ševětín

  Prodej louky, zahrady v obci Ševětín

  1704m2,   350 000,- Nabízíme k prodeji louku, s možností využití jako zahrada v obci Ševětín - 16 km od Českých Budějovic. Výměra 1.704 m2. Příjemné prostředí - les, rybník, plná občanská vybavenost.
 • Pronajmu byt 2+kk Nový Jičín

  Pronájem Byt 2+kk, Nový Jičín, centrum

  Pronájem Byt 2+kk, Nový Jičín, centrum

  0m2,   6 200,- Nabízíme k pronájmu nezařízený byt 2+kk ve 2. patře cihlového domu v centru Nového Jičína. V koupelně sprchový kout se společným WC, na podlaze v koupelně a v předsíni dlažba v pokoji a kuchyňském koutu plovoucí podlaha, ve druhém pokoji koberec. Druhý podkrovní pokoj přístupný po skládacích schodech. Cena 6.200 Kč vč. služeb, kauce 6.200 Kč + provize RK 5.000 Kč.
 • Prodám komerční nemovitost sklad Hořovice

  PRODEJ výrobně skladového areálu Hořovice, exit D5 - Žebrák

  PRODEJ výrobně skladového areálu Hořovice, exit D5 - Žebrák

  5655m2,   16 900 000,- PRODEJ výrobně skladového areálu Hořovice (exit D5 - Žebrák) Kat.č.: sp 5810 Pozemek celkem: 10.259 m2 Zastavěná plocha: 4.656 m2 Užitná plocha CELKEM: 5.655 m2 z toho: - Skladové prostory: 3.640 m2 (přízemí) - Administrativní budova: 1.704 m2 (přízemí + 1. patro) - Objekt kuchyně: 336 m2 (přízemí) Cena prodeje: 16 900 000,-Kč + Kotelna Nabízíme k prodeji přízemní, skladově výrobní areál, jež se nachází v těsné blízkosti dálnice D5. Příjezd pro veškerou nákladní i osobní dopravu včetně TIR. Parkování bezproblémové přímo v areálu. K dispozici jsou rozsáhlé manipulační prostory. Jedná se o výceúčelový areál se skladově-výrobními a kancelářskými prostory. Prostory nepodsklepené, betonová konstrukce, zateplené. Vytápění je instalováno teplovodní s napojením na stávající plynovou kotelnu. Vstup do skladově-výrobních prostor zajišťují nákladní, vjezdová vrata o rozměrech 3 x 3 m. Osvětlení el. zářivkové, a pomocí oken. Podlahy jsou betonové, vysoce únosné, vhodné pro výrobu. Využitelná výška všech hal je 5/6m. Sociální zázemí je k dispozici v administrativní budově, jež se nachází v popředí areálu. Možnost telefonních linek, internetu. Haly využitelné pro montáž, výrobu a skladování. Administrativní budova má obdélníkový půdorys. K této budově je přistavěn objekt kuchyně. Objekt je dvoupodlažní, částečně podsklepený s plochou, jednoplášťovou střechou. Vstupní kovové dveře jsou provedeny převážně s jednoduchým zasklením. V 1NP je tzv. energocentrum, kde je rozvodna VN a postaveny 2 transformátory. Z průčelí budovy je situován vstup do objektu a celého závodu. Ve 2NP jsou umístěny kanceláře, šatny a sociální zařízení zaměstnanců a jídelna závodní kuchyně. Dále součástí areálu je objekt kuchyně, kde jsou dvě nadzemní podlaží. V 1NP administrativní budovy jsou dílny pro přípravu a zpracování výroby. Ve 2NP je umístěn kuchyňský blok se zázemím stravovacího úseku. Na okraji pozemku je umístěna samostatná hala, která slouží na pomocné provozy, jako jsou kotelna, kompresorovna, auto-údržba, garáže a skladové prostory archivu závodu. Celý areál byl postaven v letech 1977 1990. Technické údaje: Objekt: přízemní, zděný, zateplený, vytápěný, nepodsklepený Parkování: ano, přímo v areálu Využitelná výška: 5 - 6 m Vytápění: teplovodní s napojením na stávající plynovou kotelnu Inženýrské sítě: el. energie 220/380 V, pitná voda, kanalizace, tel. linky, internet Osvětlení: el. zářivkové, pomocí oken Podlahy: betonové, vysoce únosné, bezprašné Stav: dobrý Kontakt: ARCHA - průmyslová kancelář pol. s r.o. tel: 608827778, 777928902, 608135458 Email: archa@czin.eu www.archacs.cz - Prodej a pronájem skladů/dílen/kanceláří - Prodej pozemků pro průmysl - Výstavba skladů/dílen/areálů pro logistiku - Prodej komerčních nemovitostí
 • Prodám rodinný dům rodinný Teplá

  Rodinný dům 4+1 Teplá, Lesní ul.

  Rodinný dům 4+1 Teplá, Lesní ul.

  170m2,   2 800 000,- Nabízíme k prodeji řadový patrový rodinný dům 4+1 s garáží, nádvořím (70 m2) a zahradou (160 m2) ležící ve slepé ulici v klidné části Teplé. Třípodlažní cihlový dům o užitné ploše cca 120 m2 prošel před nedávnem celkovou vnitřní i vnější rekonstrukcí včetně oken a zateplení (nové topení včetně rozvodů, nová elektrika, nové odpady). Dům je situován takto v suterénu je garáž s vnitřním přístupem, kotelna s prádelnou a sklípek, ve zvýšeném přízemí je kuchyně, pokoj, koupelna (sprchový kout i vana), samostatné WC , chodba a terasa a v 1. patře jsou 2 velké a 1 malý pokoj. Topení v domě obstarává elektrický kotel s ústředním topením, je zde ale také možnost zřízení kotle na tuhá paliva nebo plyn (u domu je vlastní plynová přípojka). Ohřev vody je přes elektrický bojler. Okna jsou plastová se žaluziemi, podlahovou krytinu tvoří linoleum a dlažba, voda a kanalizace jsou veřejné. Za domem je vlastní zahrádka se zahradním domkem. Parkování je možné v garáži nebo před domem. V obci je autobusová i vlaková stanice, škola, školka, zdravotní zařízení, pošta, obchody i restaurace. Teplá leží v podhůří Slavkovského lesa, 15 km od vyhlášených Mariánských Lázní. . Koupi domu lze realizovat pomocí hypotečního úvěru, který Vám můžeme zprostředkovat.
 • Prodám byt 1+kk Praha

  Prodej bytu 1+kk, 44,4 m2 vč. balkonu/garážové stání/sklep, Kolbenova, Praha 9 - Vysočany

  Prodej bytu 1+kk, 44,4 m2 vč. balkonu/garážové stání/sklep, Kolbenova, Praha 9 - Vysočany

  44m2,   3 810 752,- Nabízíme k prodeji jeden z posledních volných bytů o dispozici 1+kk ve velmi oblíbeném projektu Tulipa City kousek od metra Kolbenova. Samotný byt leží ve 4.NP cihlové novostavby a je 39,2 m2 velký a náleží k němu balkon o velikosti 5,2 m2, sklepní kóje i garážové, vše je již v ceně. Byt bude sestávat z prostorné vstupní předsíně s místem pro úložné prostory, koupelny se sprchovým koutem a toaletou a velkým obývacím obývacím pokojem s kuchyňským koutem, kde je možné díky prostoru vytvořit i spací kout a vstupem na praktický balkon orientovaný na J, díky čemuž bude byt příjemné prosvětlený. Jednotky budou standardně vybaveny plovoucími laminátovými podlahami, obklady i dlažbou, sanitou ( sprchový kout, toaleta, umyvadlo), plastovými okny s izolačním trojsklem i bezpečnostními dveřmi nebo například kompletní přípravou pro samotnou kuchyňskou linku. Výborná dopravní dostupnost, metro, bus i tramvaj cca 3 minuty chůze. Nedaleko nákupní centrum Fénix, školky, restaurace, dětská hřiště, park Podvinní, atd. Kolaudace je plánována na léto/podzim 2019. Nehradíte zde daň z nabytí nemovitosti 4%. V nabídce máme několik posledních menších bytů, které jsou jinde už vyprodané. V případě zájmu kontaktujte RK. Doporučuji rychlé jednání.
TOPlist