Realitní vyhledávač realBÍGL.cz
prodej a pronájem, chalupy, zemědělské usedlosti

Zobrazeno 0 realit
 • Prodám byt 2+kk Nové Sady

  Prodej novostavby bytu A3.4 - 2+kk, 50 m, Olomouc, ul. Střední Novosadská, Zahrady Novosadská

  Prodej novostavby bytu A3.4 - 2+kk, 50 m, Olomouc, ul. Střední Novosadská, Zahrady Novosadská

  33m2,   1 922 380,- V novém projektu Zahrady Novosadská v bytovém domě blok A ke koupi byt 2+kk (A 3.4) o výměře 50 m s balkonem 11 m ve 2. nadzemním podlaží. Jedná se o bytový dům s celkem 4 nadzemními podlažími. Samozřejmostí je možnost dokoupení parkovacích stání nebo komor. Zahájení výstavby na podzim 2018, předpokládaný termín kolaudace v březnu 2020. Rezidence Zahrady Novosadská vám nabídnou 120 výborně řešených bytů 1+kk 4+kk se zahradou, balkonem nebo terasou. Výstavba bude zahrnovat šest samostatně stojících domů obklopených zelenými dvory. Lokalita těchto solitérních rezidencí je ohraničená ulicí Střední novosadská a řekou Moravou, jen 5 minut jízdy od centra Olomouce. Projekt počítá i s moderními ekologickými prvky, jakými jsou například solární panely na výhřev vody a nabíjecí stanice pro elektromobily. Rezidence nabízí nový veřejný prostor v podobě vnitřního dvora. Bezprostřední okolí je tvořeno řadovou zástavbou vesnického charakteru. Východní hranu pozemku lemuje přírodě blízké prostředí - řeka Morava, kolem které bylo postaveno protipovodňové opatření. Můžete si navrhnout dispoziční řešení a interiér vybraného bytu přímo na míru. Pomůžeme Vám s vyhledáním nejvýhodnějšího financování prostřednictvím našeho hypotečního centra.
 • Pronajmu komerční nemovitost sklad Praha 9, Horní Počernice

  Skladové prostory 130 m2 , 3 kanceláře, Praha 9 - Počernice

  Skladové prostory 130 m2 , 3 kanceláře, Praha 9 - Počernice

  130m2,   90,- Skladové plochy: 130,5 m2 cca 70 m2 Kanceláře a chodby Cena nájmu sklad: 90 Kč/m2/měsíc Cena nájmu kanceláře: 150 Kč/m2/měsíc Nabízíme k nájmu skladové prostory, 2x paletový výtah, Rampa TIR. Prostory jsou suché, vytápěné, v celé budově EPS a EZS s napojením na pult centrální ochrany s okamžitým výjezdem zásahu. Vytápění plynové - ústřední, ve skladech betonové bezprašné povrchy, v kancelářích koberce, žaluzie v oknech. Telefonní linky a internet (ADSL nebo wi-fi) k dispozici. Vykládka, nakládka je možná přes přízemí nákladní rampu a manipulace do pater dále dvěma nákladními výtahy (nosnost 1.000kg a 1.400kg). Sklad se nachází v areálu Praze 9, Horní Počernice, v blízkosti hlavní komunikace. ARCHA - 608 827 778, archa.sklady@seznam.cz www.archacs.cz
 • Prodám byt 2+kk Hejčín

  Prodej novostavby bytu 3.G (C1) 2+kk 74 m, Olomouc, Bytové domy Na Šibeníku

  Prodej novostavby bytu 3.G (C1) 2+kk 74 m, Olomouc, Bytové domy Na Šibeníku

  74m2,   3 837 450,- V nově upraveném projektu Bytové domy Na Šibeníku Vám nabízíme v bytovém domě C1 ke koupi byt 2+kk (3.G) o výměře 74 m s balkonem 5,25 m ve 3. nadzemním podlaží. Jedná se o bytový dům s celkem 5 podlažími (1 podzemní podlaží a 4 nadzemní podlaží). Samozřejmostí je možnost dokoupení parkovacích stání nebo komor. Zahájení výstavby v březnu 2019, termín kolaudace v březnu 2021. Využijte možnosti navrhnout si byt přesně podle vašich přání. Můžete si navrhnout dispoziční řešení a interiér vybraného bytu přímo na míru. Pomůžeme Vám s vyhledáním nejvýhodnějšího financování prostřednictvím našeho hypotečního centra.
 • Prodám byt 2+kk Nová Ulice

  Prodej novostavby bytu A706 - 2+kk 77 m, Olomouc, ul. Wolkerova, Zlaté terasy

  Prodej novostavby bytu A706 - 2+kk 77 m, Olomouc, ul. Wolkerova, Zlaté terasy

  77m2,   4 081 000,- V novém projektu Zlaté terasy na Wolkerově ulici vám nabízíme ke koupi byt o dispozici 2+kk v 7. nadzemním podlaží 77 m, terasa 17 m. Jedná se o bytový dům o celkem 9 podlažích (2 podzemní podlaží a 7 nadzemních podlaží). Samozřejmostí je možnost dokoupení parkovacích stání nebo komor. Zahájení výstavby je plánováno na podzim 2017 nebo jaro 2018, předpokládaný termín kolaudace je na konci roku 2019. Využijte možnosti navrhnout si byt přesně podle vašich přání. Můžete si navrhnout dispoziční řešení a interiér vybraného bytu přímo na míru. Pomůžeme Vám s vyhledáním nejvýhodnějšího financování prostřednictvím našeho hypotečního centra.
 • Pronajmu komerční nemovitost restauraci Březí

  Restaurace Kovárna

  Restaurace Kovárna

  300m2,   23 000,- Zprostředkujeme Vám pronájem zavedené restaurace v obci Březí u Mikulova, situované přímo na frekventované vinařské cyklostesce. Rodinná restaurace Kovárna se nachází na průsečíku vinařských stezek Mikulovská a Moravská vinná v překrásném prostředí chráněné oblasti Pálava. Restaurace se nyní specializuje na tradiční českou kuchyni a domácí italskou pizzu, kterou v zimním období rozváží klientům do domu. Celé know-how je součástí přenechání nájmu. Kuchyň je plně vybavena a odpovídá hygienickým požadavkům. HACCAP taktéž zpracován. Nad restaurací se nachází prostorný byt 3+1, který lze využít jak pro osobní potřebu, tak i na ubytování hostů. Byt je po rekonstrukci. Energetický štítek zatím nebyl zpracován, proto uvádíme třídu G.
 • Prodám rodinný dům rodinný Planá

  Rodinný dům s garáží a zahradou, Planá, ul. Na Příkopech

  Rodinný dům s garáží a zahradou, Planá, ul. Na Příkopech

  406m2,   2 500 000,- Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji rodinný dům s garáží a zahradou v centru města Planá u M.L., ul. Na Příkopech . Předmětem prodeje je částečně podsklepený rodinný dům s obytným podkrovím, garáž s dílnou a zahrada. Celková výměra pozemků činí 552 m2. Přízemí domu tvoří vstupní chodba, kuchyň, obývací pokoj, koupelna, prádelna s WC a technická místnost. V podkroví se nachází jedna ložnice. Zde je možné vybudování další ložnice a šatny. V podsklepené části domu se nachází kotelna a uhelna. Dům prošel před 2002 částečnou rekonstrukcí (topení, voda, z části elektřina, podlahy, omítky), 2016 nová kuchyňská linka. V ceně je zahrnutá kuchyňská linka a sporák. Vytápění domu je ústřední s kotlem na tuhá paliva. Dům je napojen na veřejný plyn(není rozveden v domě), vodovod a kanalizaci. Dům je v dobrém stavu k okamžitému obývání. Objekt je situován v blízkosti centra města, v bezprostřední blízkosti školy.
 • Pronajmu byt 1+1 Bohdalovice

  Pronájem bytu 1+1 - Velké Hamry, Bohdalovice

  Pronájem bytu 1+1 - Velké Hamry, Bohdalovice

  45m2,   6 000,- ReaNova trade a.s. vám nabízí k pronájmu byt 1+1, v rodinné vile. Byt je po rekonstrukci, kuchyň, plastová okna. Není možnost zřízení trvalého bydliště, smlouva na dobu neurčitou. Nájemné 6.000,-Kč + služby 800,-Kč/os./měs., dospělí, dítě 400,-/měs. Majitel požaduje 1 vratnou kauci. Provize pro RK v ceně jednoho nájmu.
 • Prodám byt 2+kk Zbůch

  Nízkoenergetický byt 2+KK s balkonem v novostavbě, Zbůch u Plzně

  Nízkoenergetický byt 2+KK s balkonem v novostavbě, Zbůch u Plzně

  40m2,   1 322 443,- Nabízíme k prodeji byt 2+KK o výměře 38 m2 s komorou 3 m2 v novém bytovém domě - projekt Byty Zbůch. Bytová jednotka se nachází v 2.NP. Nový developerský projekt byty Zbůch nabízí dispoziční řešení 2+KK s balkónem. Umístění projektu je přímo na náměstí v klidné obci Zbůch, vzdálené pouze 8 minut od Plzně. Na dosah ruky budete mít základní a mateřskou školu, včetně knihovny, lékárny, pošty, zdravotnického zařízení a několika restaurací. Více informací Vám rádi zodpovíme. Více informací v RK.
 • Prodám pozemek pro komerční výstavbu Rousínovec

  Prodej pozemku Rousínov

  Prodej pozemku Rousínov

  628m2,   900 000,- Nabízíme prodej pozemku v Rousínově. Plocha pozemku je o výměře 628m2, šíře pozemku je 16m. Pozemek je oplocený, na rovině+částečně okrajová část pozemku ve svahu. Pozemek má asfaltovou příjezdovou komunikaci. Na hranici pozemku jsou veškeré IS. Pozemek je vhodný k podnikání ( je územním plánem vymezeno k jakému účelu), dále je pozemek vhodný na zahradu s možností investice do budoucna. V okolí pozemku je zástavba rodinnými domy a bude se žádat o změnu územního plánu na plochu pro bydlení, příp. rozšířené podnikání. Je zde také možnost přikoupit k pozemku dům s dvorem, který navazuje na pozemek přes cestu. Pozemek je volný ihned. Zajišťujeme finanční poradenství a zajistíme financování pozemku
 • Pronajmu komerční nemovitost sklad Praha 9, Horní Počernice

  SKLAD na Praze 9 o velikosti 1 600 m2, Rampy

  SKLAD na Praze 9 o velikosti 1 600 m2, Rampy

  1600m2,   95,- Skladové prostory: 1600 m2 PŘÍZEMÍ, Cena nájmu: 95,-Kč/m2/měsíc,+ energie a služby, Nabízíme k nájmu skladové / výrobní prostory, které se nachází v uzavřeném oploceném, střeženém areálu. Příjezd bezproblémový pro veškerou osobní, nákladní dopravu vč. TIR. Možnost parkování přímo v areálu. Jedná se o prostory v PŘÍZEMÍ větší haly Velikost 1600 m2. Kanceláře, šatny, zázemí k dispozici v rámci haly. Využitelná výška 7m. K dispozici portálová jeřáb 5000 Kg......Vstup do skladu zajišťují nákladní vrata o rozměrech 3x4m, vjezdy, rampa TIR, nastavitelné můstky. Podlahy jsou zde betonové, lité, bez omezení nosností. Vytápění zajištěno centrální plynové. --------- ARCHA, tel: 608 827 778,Email: archa.sklady@seznam.cz, www.archacs.cz
TOPlist