Realitní vyhledávač realBÍGL.cz
prodej a pronájem, chalupy, jiný

Zobrazeno 0 realit
 • Prodám pozemek stavební Sedlečko u Soběslavě

  ID4- II. ETAPA - Stavební zasíťovaný pozemek č.4,výměra 910m2,Sedlečko u Soběslavě, okres Tábor

  ID4- II. ETAPA - Stavební zasíťovaný pozemek č.4,výměra 910m2,Sedlečko u Soběslavě, okres Tábor

  910m2,   1 300 500,- Pozemek č.4 ve II. ETAPĚ. Stavební zasíťované pozemky Sedlečko u Soběslavě si můžete rezervovat při složení 30% rezervace z kupní ceny. V návaznosti na již prodanou I. ETAPU pozemků nabízíme ve výhradním zastoupení vlastníka ke koupi II.ETAPU několika posledních pozemků v této obci. Prodej stavebního a zasíťovaného pozemku č.4 (910m2), který je v obci Sedlečko u Soběslavě, okres Tábor 17km (15minut jízdy autem) od Tábora. Jedná se o pozemek v horní části obce s výhledem do klidu a do okolí, zejména pak na místní Daisy Ranch zaměřující se na koně a na zvířata. ukázky ve foto. Nejpozději do 30.10.2020 budou všechny pozemky ve II. ETAPĚ zasíťované elektřinou 220/380V -3x25A (kaplička), připojeny na obecní kanalizaci s kanalizační šachtou, na obecní vodovod s vodovodní šachtou a dešťovou kanalizaci a dále bude na přístupové cestě vybudováno veřejné osvětlení. Na pozemcích je možné postavit rodinný dům k bydlení o 1 nadzemním podlaží + obytné podkroví se sedlovou střechou, a nebo 2 nadzemní podlaží bez obytného podkroví, zastavěná plocha je maximálně 60% z výměry pozemku. Umístění pozemku je zakresleno ve foto s dalšími pozemky. Přístupová cesta mezi jednotlivými pozemky je bude vyštěrkována ve vlastnictví obce Sedlečko u Soběslavě, která bude provádět její vyasfaltování a výstavbu chodníků, tak jako u I. ETAPY. Na pozemcích jsme schopni přes naši partnerskou společnost zabývající se výstavbou vlastních typových domů na klíč na pozemku postavit RD na klíč od 1.600.000,-Kč do 3.140.000,-Kč vč. DPH v základním standardu viz. ukázkové foto a plánky, přičemž jsou možné změny v projektech dle Vašich požadavků (za příplatek dle rozsahu). Vzhledem k omezenému množství fotografií v inzerátu není možné zobrazit kompletní naší nabídku pozemků ani RD na klíč, a z tohoto důvodu více informací o možné výstavbě RD na klíč a o prodeji pozemků získáte na našich webových stránkách v hlavní liště-záložka:NEMOVITOSTI-INFO / POZEMKY SEDLEČKO II. ETAPA a dále také v záložce: VÝSTAVBA RD NA KLÍČ. Koupi pozemku je možné financovat prodejem Vaší nemovitosti, kterou jsme schopni zařídit a po celou dobu jejího prodeje pozemek REZERVOVAT. V lokalitě již probíhá výstavba nových RD na již zakoupených pozemcích viz.fotografie. POZOR: k ceně pozemků se ke každému pozemku připočítává částka 48.000,-Kč za IS (inženýrské sítě) a bez nich není pozemek možné koupit. Uvedená kupní cena v tomto inzerátu v sobě zahrnuje provizi pro RK ve výši 50.000,-Kč, která bude uhrazena samostatně mimo kupní smlouvu. Vše je také uvedeno v ceníku ve foto nebo na webových stránkách.
 • Pronajmu komerční nemovitost sklad Praha 9, Horní Počernice

  Pronájem skladu 700 m2, Praha 9 Horní Počernice, příjezd TIR, u dálnice.

  Pronájem skladu 700 m2, Praha 9 Horní Počernice, příjezd TIR, u dálnice.

  700m2,   70 000,- Pronájem patra skladové budovy, Praha 9 Horní Počernice. 2 nákladní výtahy 1,4 a 1 T, 1 x osobní výtah, možnost pronájmu kancelářských ploch. Parkování, telefony, internet, EPS a EZS s napojením na pult centrální ochrany s okamžitým výjezdem, fyzická ostraha 24 h. denně. Provoz v areálu je možný 24 hod/denně-7dní/týdně. Možnost pronájmu menších částí patra, rovněž tak několika pater.
 • Pronajmu komerční nemovitost kancelář Praha 1, Nové Město

  Kancelář 21 m2, Praha 1, ul. Revoluční

  Kancelář 21 m2, Praha 1, ul. Revoluční

  21m2,   230,- Nabízíme kancelář 21m2 + společné prostory 7m2. Kuchyňka a toalety společné na chodbě. 1.patro s výtahem. Možnost v objektu pronajmout garážové stání za 2.500,-Kč/měs. Cena 230,-Kč/m2/měs.+ DPH, + zálohy na služby 79,-Kč/m2/měs. + DPH.
 • Prodám pozemek zemědělskou půdu Nížebohy

  ID3 - Prodej orné půdy - Nížebohy u Budyně nad Ohří, okres Litoměřice, 41.514m2

  ID3 - Prodej orné půdy - Nížebohy u Budyně nad Ohří, okres Litoměřice, 41.514m2

  41514m2,   30,- Cena je 30.11,-Kč/m2 = 1.250.000,-Kč celkem. Prodej orné půdy celkem 41.514m2 rozděleného do 3 celků ve výměrách (24.045m2,9.952m2, 7.517m2) viz foto, katastrální území Nížebohy, obec Budyně nad Ohří, okres Litoměřice. V případě dotazů kontaktujte RK.
 • Prodám byt 2+kk Hejčín

  Prodej novostavby bytu 3.R (C1) 2+kk 63 m, Olomouc, Bytové domy Na Šibeníku

  Prodej novostavby bytu 3.R (C1) 2+kk 63 m, Olomouc, Bytové domy Na Šibeníku

  63m2,   3 329 350,- Dachi prodejce developer vám nabízí v projektu Bytové domy Na Šibeníku v bytovém domě C1 ke koupi byt 2+kk (3.R) o výměře 63 m s balkonem 4,5 m ve 3. nadzemním podlaží. Jedná se o bytový dům s celkem 5 podlažími (1 podzemní podlaží a 4 nadzemní podlaží). Samozřejmostí je možnost dokoupení parkovacích stání nebo komor. Zahájení výstavby v létě 2019, termín kolaudace v březnu 2021. Využijte možnosti navrhnout si byt přesně podle vašich přání. Můžete si navrhnout dispoziční řešení a interiér vybraného bytu přímo na míru. Pomůžeme Vám s vyhledáním nejvýhodnějšího financování prostřednictvím našeho hypotečního centra.
 • Pronajmu byt 2+kk Praha 6, Sedlec

  Byt 2kk s garáží, 63 m2, novostavba, Praha Suchdol-Sedlec

  Byt 2kk s garáží, 63 m2, novostavba, Praha Suchdol-Sedlec

  63m2,   18 500,- Dovolujeme si Vám nabídnout byt v novostavbě s garážovým stáním v ceně, kde najdete plno zeleně, plno možností procházek do přírody i k Vltavě a přitom jste do deseti minut na metru Dejvická. Byt o užitné ploše 63 m2 ve třetím patře ze čtyř je částečně zařízen a potěší Vás zděný sklep, moderní kuchyně s myčkou na nádobí, pračka se sušičkou, v koupelně vana, samostatná toaleta v předsíni. V domě výtah, před vchodem dětské hřiště a plno keřů a zeleně. Doporučuji prohlídku
 • Pronajmu komerční nemovitost sklad Praha 4, Modřany

  Sklad + kancelář 70m2, Praha 4 Modřany

  Sklad + kancelář 70m2, Praha 4 Modřany

  70m2,   100,- Nabízíme k pronájmu nebytový prostor vhodný na skladování + kancelář 70m2. 1.patro, nákladní výtah. Nájem 100,-Kč/m2 + 22,-Kč/m služby areálu + energie. Volné ihned.
 • Prodám chatu Přerov II-Předmostí

  Prodej zahradní chatky, včetně udržované zahrady v Přerově - Předmostí

  Prodej zahradní chatky, včetně udržované zahrady v Přerově - Předmostí

  38m2,   890 000,- Nabízíme k prodeji zahradní chatku, včetně udržované zahrady v Přerově - Předmostí. Pozemek je celý oplocený. Celková plocha pozemku 1931m. Příjezd je po obecní komunikaci vedoucí od silnice z Předmostí na křižovatku k obci Rokytnice. Cihlová zahradní chatka má v suterénu sklep. Je zde místo pro nářadí a také je využíván jako sklad potravin. V zadní části sklepa možno vybudovat v hloubce od 2-5 metrů studnu. Tekoucí voda dosud zavedena není. V patře po vstupu malá chodbička - zádveří, WC, kuchyňka, hlavní místnost se vstupem na balkon. Střecha je plechová a revitalizovaná. Odpady řešeny septikem a topení na tuhá paliva. Zahrada je situována na jih na velmi pěkném a slunném místě. Poskytuje krásný výhled do krajiny a na nedaleký chovný rybník. Na pozemku jsou vzrostlé ovocné stromy a keře ( třešně, ořechy, meruňky, švestky, jabloně, hrušky, rybíz..). Nemovitost má nedaleko od chatky vlastní studnu a zastřešené venkovní posezení. Elektrika zavedena 220/380V. Dále je zde část ohrazena pro chov drůbeže a výběh s kotcem pro psa. Kdo hledá pohodu klid a soukromí, je tato nemovitost určena přímo pro něj.
 • Pronajmu komerční nemovitost obchodní prostory Rudná

  NÁJEM VILY, víceúčelového objektu s rozlehlou zahradou Rudná u Prahy

  NÁJEM VILY, víceúčelového objektu s rozlehlou zahradou Rudná u Prahy

  300m2,   50 000,- NÁJEM VILY, víceúčelového objektu s rozlehlou zahradou Rudná u Prahy kn 5740 RUD Bytová a nebytová podlahová plocha: 300 m2 Cena nájmu za celek: 50.000,- Kč/měsíc Nabízíme k pronájmu stylovou prvorepublikovou vilu vhodnou zejména pro bydlení, popř. jako sídlo firmy, lékařský dům či jiné aktivity v oboru - bydlení/služby. Vila se nachází v centru Rudné u Prahy. Jedná se o zděnou, patrovou vilu (užitná plocha 300 m2) se zahradou, ideální ke zřízení sídla firmy, menšího soukromého sanatoria, ordinace, lékařského domu či jako školící středisko nebo menší penzion. V přízemí domu se nachází kuchyň, sociální zařízení, čtyři menší pokoje a zasedací místnost, která sloužila jako klub, školící místnost, salon. Mohutné stylové schodiště projuje přízemní místnosti a patro, kde se nachází čtyři samostatné pokoje, každý s moderním sociálním zařízením. Dům je podsklepen, vytápěn plynovým ústředním topením. Parkování je možné přímo na zahradě. Dále je možno pronajmout menší, přízemní dům se třemi pokoji, kuchyní a WC, jež se nachází v okolí vily. Vhodný jako kanceláře nebo menší sklad. ARCHA průmyslová kancelář s.r.o. Tel: 608 827 778 608 135 458 777 928 902 E-mail: archa@czin.eu WWW: http://archacs.cz
 • Pronajmu byt 2+kk Praha 3, Vinohrady

  2+kk, 46 m2, zařízený, ul. Boleslavská, Praha 3 Vinohrady

  2+kk, 46 m2, zařízený, ul. Boleslavská, Praha 3 Vinohrady

  46m2,   11 000,- K pronájmu nabízíme byt v cihlovém domě po rekonstrukci, nová fasáda, výtah, dřevěná okna, vstupní dveře, 1 min. od metro Flóra, 5 /7p., s výtahem, výhled do zahrady do vnitrobloku. Byt v perfektním stavu, moderně zařízený skandinávským nábytkem z masivní borovice IKEA a elektrospotřebiči: chladnička s mrazákem, pračka, el. sporák, digestoř, vysavač, 2 x TV, plastová okna, žaluzie, možnost instalace satelitu, levný internet Airway, žaluzie, orientace J, velmi slunný a teplý byt. Podlahy: dlažba, plovoucí podlahy, parket. V koupelně vana, WC zvlášť. Topení: nové plynové waf, elektr. přímotop. Bezpečnostní dveře NEXT. Možnost hlídaného podzemního parkoviště kousek od domu. Maximálně 2 osoby.
TOPlist