Realitní vyhledávač realBÍGL.cz
prodej a pronájem, bytů, domů, kanceláří a pozemků.

Nemáte žádnou oblíbenou nemovitost.
Zobrazeno 0 realit
 • Pronajmu komerční nemovitost sklad Praha 9, Horní Počernice

  Skladové prostory 130 m2 , 3 kanceláře, Praha 9 - Počernice

  Skladové prostory 130 m2 , 3 kanceláře, Praha 9 - Počernice

  130m2,   90,- Skladové plochy: 130,5 m2 cca 70 m2 Kanceláře a chodby Cena nájmu sklad: 90 Kč/m2/měsíc Cena nájmu kanceláře: 150 Kč/m2/měsíc Nabízíme k nájmu skladové prostory, 2x paletový výtah, Rampa TIR. Prostory jsou suché, vytápěné, v celé budově EPS a EZS s napojením na pult centrální ochrany s okamžitým výjezdem zásahu. Vytápění plynové - ústřední, ve skladech betonové bezprašné povrchy, v kancelářích koberce, žaluzie v oknech. Telefonní linky a internet (ADSL nebo wi-fi) k dispozici. Vykládka, nakládka je možná přes přízemí nákladní rampu a manipulace do pater dále dvěma nákladními výtahy (nosnost 1.000kg a 1.400kg). Sklad se nachází v areálu Praze 9, Horní Počernice, v blízkosti hlavní komunikace. ARCHA - 608 827 778, archa.sklady@seznam.cz www.archacs.cz
 • Prodám pozemek travní porost Čisovice

  ID10 - Pozemek u rybníku o výměře 8.909m2, Čísovice u Mníšku pod Brdy, P-Z

  ID10 - Pozemek u rybníku o výměře 8.909m2, Čísovice u Mníšku pod Brdy, P-Z

  8909m2,   240,- Cena je 240,-Kč/m2=2.138.160,-Kč.Nabízíme velký pozemek u rybníka Sýkorník v chatové osadě na okraji obce Čisovice u Mníšku pod Brdy, okres Praha - Západ, 2 km od nájezdu na dálnici a 15 km k hranici Prahy 5 - Zbraslav. Jedná se prostorný pozemek s výhledem na rybník a do krajiny navazující na konec chatové osady a sousedící s pozemky, které jsou dle nového územního plánu odsouhlaseny k výstavbě rekreačních chat a kde na většině těchto sousedících pozemcích tyto rekreační chaty stojí viz. foto. Samotný pozemek není zahrnut do územního plánu a územní plán konči přesně na hranici tohoto pozemku, není oplocen a je přístupný po obecní cestě viz. plánek a foto. Tento pozemek se skládá ze tří různě tvarovaných pozemků o různých výměrách, které spolu tvoří jednotný celek. Možno koupit i polovinu pozemku o přibližně výměře 4.500m2. Na foto jsou taktéž vidět rekreační chaty postavené v okolí nabízeného pozemku. Více informací v RK.
 • Pronajmu garáž Planá

  Garáž 20 m2, Planá, okr. Tachov

  Garáž 20 m2, Planá, okr. Tachov

  20m2,   1 500,- Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu zděnou řadovou krajovou garáž v Plané. Užitná plocha garáže činí 20 m2. Garáž je v dobrém stavu. Do garáže je zavedena elektřina. Příjezd je zajištěn po zpevněné komunikaci. Nutné složení dvouměsíční kauce.
 • Prodám rodinný dům rodinný Frymburk

  Rodinný dům ve Frymburku

  Rodinný dům ve Frymburku

  1671m2,   13 000 000,- Dovoluji si Vám nabídnout exkluzivní rodinný dům na břehu Lipenského jezera ve Frymburku na pozemku o rozloze 1671 m2. Dům má tři parta, přičemž v jeho přízemí nalezneme garáž, technickou místnost, saunu a krytý bazén včetně sprchy. V prvním nadzemním podlaží je vstupní hala, která navazuje na obývací část spojenou s kuchyňským koutem a dominujícím francouzským oknem se vstupem na velkometrážní terasu s výhledem na Lipenské jezero. v prvním NP jsou také dva totožné pokoje a koupelna včetně sprchy a sociálu. V druhém nadzemním podlaží je chodba se vstupem do čtyřech pokojů se kterých je vstup na otevřené terasy. v tomto horním patře je také koupelna. Nemovitost je pro svou velikost a umístění u jezera vhodná k trvalému bydlení velké rodiny či jako investiční záměr a následné pronajímaní jako apartmán.
 • Pronajmu komerční nemovitost kancelář Brňany

  Kanceláře různé velikosti v centru Vyškova

  Kanceláře různé velikosti v centru Vyškova

  20m2,   186,- Nabídka kanceláří v centru Vyškova. Jedná se o prostory v bývalé budově České pojišťovny a k dispozici jsou zde kanceláře různých ploch. V 1. patře jsou volné 4 kanceláře o podlahové ploše 20 m2, s okny k náměstí, ale i na opačnou stranu. Samozřejmostí je i příruční kuchyňka na každém patře. Dále je k dispozici prostor 3 kanceláří, uzavřených z chodby dveřmi, což značí, že je to místo vhodné pro firmu, vyžadující tři samostatné oddělené kanceláře v jednom prostoru uzavřeným dveřmi, i zde je k dispozici kuchyňka.Stejný soubor kanceláří uzavřených od chodby je i ve 2. patře. Dále se zde nabízí dvě velmi luxusní kanceláře se dvěma lodžiemi o podlahové ploše 54m2, kancelář o ploše 24 m2, zasedací místnost o ploše 98 m2. Je zde na výběr velké množství kanceláří a platba se skládá z čistého nájemného, které je zde vypočítáno na 100 Kč+DPH měsíčně za čtvereční metr a služeb ( energie, odvoz odpadů, voda, teplo), které je stanoveno na cca 86 Kč měsíčně na jeden metr čtvereční. Dohodnout se lze i na provádění úklidu kanceláří. Budova je to moderní, v centru Vyškova, opatřena výtahem a možností parkování. V budově optická síť. Pro větší firmy možnost občasného pronájmu zasedací místnosti.
 • Pronajmu komerční nemovitost kancelář Praha 5, Zličín

  Nájem kanceláří 102 m2, Praha 5 - Zličín

  Nájem kanceláří 102 m2, Praha 5 - Zličín

  102m2,   130,- Nájem kanceláří výměře 102 m2, Praha 5 - Zličín Cena pronájmu: 130,- Kč/m2 Areál je situován na západním okraji Prahy, snadno přístupný z pražského okruhu R1 a dálnice D5 (cca 2 km). Mezinárodní letiště Václava Havla Praha Ruzyně je vzdáleno přibližně 8 km. Areál je také velmi dobře dostupný veřejnou dopravou. Stanice metra Zličín (cca 2 km) je dosažitelná městským autobusem, který zajišťuje spojení v intervalu od 8 minut (zastávka přímo před areálem), stejně tak tramvajová doprava - konečná Řepy (cca 800 m). Nabízíme k nájmu kanceláře o celkové výměře 102 m2: I.NP administrativní budovy Plastová okna Osvětlení zářivkovými tělesy Možnost připojení internetu a pevné telefonní linky Sociální zařízení Elektrická energie a voda účtovány dle spotřeby samostatnými měřiči Teplo je rozpočítáváno dle vytápěného objemu Možnost parkování v areálu. Areál je 24 hodin střežen bezpečnostní agenturou ARCHA - Tel: 608 827 778 E-mail: archa.sklady@seznam.cz, www.archacs.cz
 • Prodám rodinný dům rodinný Babice

  RD typu bungalov 3+kk s možností 4+kk, Babice, Praha východ

  RD typu bungalov 3+kk s možností 4+kk, Babice, Praha východ

  713m2,   7 900 000,- Exkluzivně nabízím k prodeji zděnou, zateplenou novostavbu RD 3+kk s možností 4+kk typu bungalov s upravenou zahradou, zastřešeným garážovým stáním pro dvě auta, zahradním domkem a oplocením s vjezdovou bránou na dálkové ovládání v žádané lokalitě Babice u Říčan. V kuchyni je kuchyňská linka vyhotovená na míru včetně spotřebičů. V prostorném obývacím pokoji, ze kterého je přímý vstup na terasu a prostornou zahradu situovanou na jihozápad, je nainstalován krb. Dále jsou v domě 2 pokoje (z jednoho je také přímý vstup na terasu a zahradu), 2 koupelny a 2x WC. Plynové podlahové vytápění celého domu, keramická dlažba po celé ploše. Upravená, slunná zahrada se zahradním domkem je kompletně situovaná na jihozápad. Dvě terasy a chodníčky kolem domu jsou obloženy zámkovou dlažbou. Čelní část oplocení z modřínu, vrata na elektropohon. K dispozici vodovodní řad i vlastní vrt!! Bonusem je elektronické zabezpečení celého objektu a zásoba dřeva do krbu minimálně na dvě zimy. Zastavěná plocha 128 m2, zahrada 585 m2. Celková plocha pozemku 713 m2. Užitná plocha včetně parkovacího stání 140 m2. Dům je umístěn v klidné, slepé ulici. Autobusová zastávka cca 250m od domu. Na nemovitosti neváznou žádná věcná břemena ani zástava. Kolaudace domu v roce 2011. Uvedená cena je kompletní včetně všech poplatků spojených s prodejem. Další informace Vám ráda sdělím po telefonu - 724 299 880.
 • Pronajmu komerční nemovitost obchodní prostory Přerov

  Pronájem obchodního prostoru, 500 m, Přerov

  Pronájem obchodního prostoru, 500 m, Přerov

  500m2,   1,- Pronájem obchodního prostoru o výměře 500 m. Nabízíme k pronájmu komerční objekt v obci Přerov. Jedná se o nemovitost, která nabízí široké spektrum využití, jako například kanceláře či obchodní prostory.
 • Pronajmu komerční nemovitost Praha 10, Strašnice

  Poptávka - Ubytovna pro 100-200 osob, Praha

  Poptávka - Ubytovna pro 100-200 osob, Praha

  700m2,   0,- Pro našeho klienta hledáme ubytovnu kdekoliv v Praze. Může být na pronájem i prodej. Cena dle nabídky. Nabídněte na kontakt@pragservis.cz
 • Pronajmu byt 3+kk Praha 3, Žižkov

  Byt 3+kk/balkon, 70 m2, AP2, kompletně vybavený v perfektním stavu, Koněvova 22

  Byt 3+kk/balkon, 70 m2, AP2, kompletně vybavený v perfektním stavu, Koněvova 22

  70m2,   12 000,- Na první tři měsíce nabízíme snížené nájemné ve výši 12.000,-Kč/měs. Po uplynutí tří měsíců standardní nájemné ve výši 16.000,-Kč/měs. Nabízíme k pronájmu kompletně vybavený byt v perfektním stavu, dispozice bytu je 3+kk, velikost bytu je 70 m2 plus balkon. byt je stylově zařízen, 1. ložnice 1x postel 180/200, 1x postel 90/200, 2. ložnice 1x 180/200. Obývací pokoj s klimatizací a balkonem. Plně vybavená kuchyně, 1x koupelna s vanou a toaleta, samostatná toaleta, pračka, sušička, myčka, komplet vybaveno. Možnost parkovacího stání za 2.000,-Kč/měs. Bližší informace podá makléř, provize RK jeden nájem.
TOPlist