Realitní vyhledávač realBÍGL.cz
prodej a pronájem, bytů, domů, kanceláří a pozemků.

Nemáte žádnou oblíbenou nemovitost.
Zobrazeno 0 realit
 • Prodám pozemek stavební Rašovka

  Pozemek s rozestavěnou stavbou

  Pozemek s rozestavěnou stavbou

  5200m2,   1 000 000,- Pozemky o celkové rozloze 5200m2 v klidné lokalitě v k.ú. Rašovka, lokalita Bystrá nedaleko obce Hodkovice nad Mohelkou - cca 5km, při zpevněné silnici v blízkosti lesa. Na st.p.č. 43 - blízko č.ev.35 se nachází započatá stavba od roku 1996 - suterén se stropem 1.N.P. = přízemí. Napojení na elektro 230/400 V, voda z vlastní studny, kanalizace do jímky - viz projektová dokumentace. Je vydáno stavební povolení na stavbu rekreačního domu s celoročním bydlením. Pozemky jsou zčásti rovinné a zčásti svažité, porostlé náletovými rostlinami a převážně podél potoka i vzrostlými stromy. Je zde veliká možnost využití volné plochy k pastvě a chov domácích zvířat. V okolí jsou rekreační chalupy a řídce i rodinné domy. Dostupnosti : Český Dub - cca 6,5 km, dálniční průtah v Hodkovicích n.M. cca 5,5 km, Liberec cca 15km. V ceně je projekt domu se stavebním povolením.
 • Prodám pozemek stavební Vraňany

  Prodej stavebního pozemku 756 m2

  Prodej stavebního pozemku 756 m2

  756m2,   1 650 000,- Nabízíme k prodeji pozemek o celkové ploše 756 m2. Pozemek je rozdělen na dvě části. Na jedné polovině je starý dům (možný k rekonstrukci). K domu náleží elektrická přípojka, vlastní studna a septik, plynová přípojka je v plotě na hranici pozemku. Na druhé polovině pozemku je zahrada s vysazenými ovocnými stromy. Pozemek je celý oplocený a připravený k prodeji. V případě zájmu se neváhejte obrátit na realitního makléře.
 • Pronajmu komerční nemovitost kancelář Liberec V-Kristiánov

  Kancelář

  Kancelář

  40m2,   5 500,- ReaNova trade a.s. nabízí k pronájmu 2 průchozí kanceláře 40m2, v 1. patře cihlového domu v centru Liberce. Koberce,kuchyňka,WC,internet,samostatný odpočet elektřiny.Cena k dohodě + provize RK.
 • Pronajmu garáž Praha 6, Liboc

  RCZ_Pron. samost. garáže,Praha 6-Dědina..Neplatíte provizi.

  RCZ_Pron. samost. garáže,Praha 6-Dědina..Neplatíte provizi.

  20m2,   2 700,- Provizi neplatíte. Samostatná garáž k dlouhodobému pronájmu v Praze 6- Dědina. Garáž je zděná s kovovými vyklápěcími vraty (výška cca 2 metry). Vjezd do objektu je taktéž přes kovová uzamykatelná vrata. Plocha garáže cca 20 m2. V garáži je zavedená elektřina (osvětlení+zásuvka.) Dobrý vjezd. Suchá. Dobře zabezpečený objekt, dvojí uzamčení. Bezpečné místo. Nájemné je včetně spotřeby elektřiny. Není volná ihned - vhodná pro toho kdo hledá garáž na dlouhodobý pronájem -provizi neplatíte.
 • Prodám pozemek stavební Tachov

  Stavební pozemek pro výstavbu bytových a RD - Tachov

  Stavební pozemek pro výstavbu bytových a RD - Tachov

  32391m2,   450,- Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji ucelené pozemky určené k výstavbě rodinných a bytových domů ve městě Tachov, ul. Plzeňská. Výměra pozemků činí 32 391 m2. Dle územního plánu je zde možná výstavba , V současné době jsou pozemky vedeny jako orná půda, ostatní plocha a trvalý travní porost. Pozemky se nachází na okraji města, při hlavním tahu. Pozemky nejsou zasíťované, jsou určeny pro developerskou společnost.
 • Pronajmu rodinný dům rodinný Planá

  Pronájem RD po rekonstrukci 3+1, Planá, ul. Luční

  Pronájem RD po rekonstrukci 3+1, Planá, ul. Luční

  1127m2,   20 000,- Dovoluji si Vám nabídnou k pronájmu rodinný dům 3+1 po kompletní rekonstrukci v poklidné části (polosamota) města Planá u M.L., ul. Luční. Užitná plocha domu činí 120 m2, zahrada lemovaná potůčkem je o velikosti 1127 m2. V letošním roce dům prošel rekonstrukcí. Dům je částečně podsklepen. V 1.NP se nachází vstupní chodba, předsíň, kuchyň s jídelnou, pokoj, technická místnost-šatna, 2x koupelna s WC, kotelna s úpravnou vody se zadním vstupem na zahradu. Ve 2.NP se nachází 2 ložnice (jedna se šatnou) a technická místnost. Půdní prostor je možné využívat ke skladovým účelům. K domu dále přísluší prostor k parkování aut pro nájemníky a zahrada. Po celém domě je rozvod TV a WiFi (rychlý internet). Objekt je vytápěn ústředně s novým automatickým kotlem se zásobníkem (uhlí). Zdrojem vody je vlastní studna s novými rozvody (včetně úpravny vody). Cena nájmu pro rodinu: 20000,-Kč + energie (otop, elektřina), cena pro ubytování dohodou. Zájemce hradí provizi za zprostředkování pronájmu ve výši měsíčního nájmu.
 • Pronajmu komerční nemovitost kancelář Klíše

  Ul Masarykova ul. kancelář

  Ul Masarykova ul. kancelář

  22m2,   3 500,- Nabízíme Vám k pronájmu kancelář o velikosti 22m2, která se nachází ve druhém patře domu na Masarykově ulici. Je zde nové plastové okno s vertikálními žaluziemi. Nájem je 3500 Kč se všemi poplatky. Potřeba pouze jedna kauce. Možnost internetu.
 • Pronajmu byt 3+1 Praha 7, Holešovice

  Pronájem 3+1, 105 m2, ul. Janovského, Praha 7 Holešovice

  Pronájem 3+1, 105 m2, ul. Janovského, Praha 7 Holešovice

  105m2,   14 000,- K pronájmu nabízíme nezařízený byt ve 2.patře cihlové budovy, bez výtahu. Byt má větší vstupní halu s úložnými prostory, 3 samostatné pokoje, v jednom z pokojů je patro na spaní, 2x koupelnu, 1x samostatné WC. Podlahy – parkety, PVC. Kuchyň vybavena pouze kuchyňskou linkou, plynový sporák. Malý špajz. Vlastní plynový kotel na topení a ohřev vody.
 • Prodám komerční nemovitost obchodní prostory Skřípov

  Sklady-36 budov,skladů s příjezdovými komunikacemi

  Sklady-36 budov,skladů s příjezdovými komunikacemi

  500m2,   6 000 000,- Nabízíme prodej 36 budov s příjezdovými komunikacemi o rozlohách 500,300m2atd. bývalého vojenského objektu v obci Skřípov,Olomoucký kraj, okr. Prostějov, Bývalé muniční sklady jsou ve velmi dobrém stavebně-konstrukčním stavu. Revize technického zařízení do roku 2010. Prostorově jsou budovy rozděleny od sebe.Prostor je oplocen,kamerový systém.Celý objekt se nachází v lokalitě mezi obcemi Konice,Skřípov,Brodek u Konice,Lhota u Konice a Runářov. Vzdálenost do Olomouce 35 km, do Prostějova 29 km.Možná koupě i jednotlivých skladů.Cena 6000000,- za celý komplex skladů.
 • Prodám byt 2+kk Praha

  Prodej bytu 2 + kk, Praha 5 - Smíchov.

  Prodej bytu 2 + kk, Praha 5 - Smíchov.

  70m2,   6 990 000,- Nabízíme Vám k prodeji byt 2 + kk v ulici Pavla Švandy ze Semčic, Praha 5 - Smíchov. Byt o výměře 70 m2 se nachází v pátém patře činžovního domu s výtahem. Byt je po rekonstrukci, dřevěné plovoucí podlahy, v koupelně dlažba, bidet, příprava na pračku, kombinovaný kotel VAILANT, v prostorném obývacím pokoji je příprava na kuchyňskou linku. Možnost krytého garážového stání ve dvoře. Dům je také po celkové rekonstrukci. V okolí domu veškerá občanská vybavenost, výborná dopravní dostupnost.PENB se v současnosti připravuje, proto je nemovitost administrativně ze zákona zařazena do třídy energetické náročnosti G. Doporučujeme.
TOPlist