Realitní vyhledávač realBÍGL.cz
prodej a pronájem, bytů, domů, kanceláří a pozemků.

Nemáte žádnou oblíbenou nemovitost.
Zobrazeno 0 realit
 • Prodám pozemek stavební Sedlečko u Soběslavě

  ID5 - Zasíťovaný stavební poz. č.1 o výměře 835m2, obec Sedlečka u Soběslavě

  ID5 - Zasíťovaný stavební poz. č.1 o výměře 835m2, obec Sedlečka u Soběslavě

  835m2,   495 000,- Cena pozemku je uvedena bez provize pro RK ve výši 55.000,-Kč. Prodej stavebního a zasíťovaného pozemku č.1, který je 17km od Tábora a 15 minut jízdy autem, obec Sedlečko u Soběslavě, okres Tábor, výměra 835m2. Jedná se o stavební pozemek v původní zástavbě obce, kde již okolo stojí RD a tento byl vyčleněn ze zahrady, je přístupný po obecní asfaltové komunikace, z jedná strany oplocený, z jedné strany vzrostlé tůje, a z ostatních dvou strany jsou stavby RD, je zasíťovaný elektřinou 220/380V 3x25A (kaplička), obecní kanalizace s kanalizační šachtou, obecní vodovod s vodovodní šachtou,. Na pozemku je možné postavit rodinný dům k bydlení o 1 nadzemním podlaží + případně obytné podkroví , na výjimku je možné postavit RD i se dvěma nadzemními podlažími bez obytného podkroví, možnost bungalovu, sedlové či pultové střechy atd., zastavitelná plocha je maximálně 60% z celkové výměry pozemku. Umístění pozemku je zakresleno ve foto s dalšími pozemky. Jelikož se jedná o náš vlastní pozemek, tak jsme schopni přes naši partnerskou společnost zabývající se výstavbou vlastních typových domů na klíč na pozemku postavit RD na klíč od 1.359.000,-Kč v základním standardu viz. ukázkové foto a plánky, přičemž jsou možné změny v projektech dle Vašich požadavků (za příplatek dle rozsahu). Vzhledem k omezenému množství fotografií v inzerátu není možné zobrazit kompletní naší nabídku pozemků ani nabídku všech RD na klíč a z tohoto důvodu více informací o možné výstavbě RD na klíč a o prodeji pozemků získáte na našich webových stránkách v záložce: POZEMKY SEDLEČKO U SOBĚSLAVĚ, a v záložce: VÝSTAVBA RD NA KLÍČ, nebo po telefonu v RK, popřípadě emailem. Možnost financování úvěrem, hypotékou, stavebním spořením apod. - vše toto jsme schopní na Vaši žádost zajistit. Dále je možné financování prodejem Vaší jiné nemovitosti a po celou dobu jejího prodeje pozemek pro Vás rezervovat. Neváhejte nás kontaktovat.
 • Pronajmu komerční nemovitost kancelář Praha 1, Staré Město

  Samostatné kanceláře 10-30m2, Revoluční ul., Praha 1

  Samostatné kanceláře 10-30m2, Revoluční ul., Praha 1

  30m2,   220,- Samostatné kanceláře 10-30m2, Revoluční ul., Praha 1. Zařízená kuchyňka společná na patře,. Volné od 1.1.2014. Možnost pronájmu parkovacího místa.
 • Prodám pozemek stavební Sedlečko u Soběslavě

  IID22 - Stavební pozemek č.7 o výměře 974m2 k bydlení, zasíťovaný, Sedlečko u Soběslavě

  IID22 - Stavební pozemek č.7 o výměře 974m2 k bydlení, zasíťovaný, Sedlečko u Soběslavě

  974m2,   890 000,- Prodej stavebního a zasíťovaného pozemku č.7, který je 17km od Tábora a 15 minut jízdy autem, obec Sedlečko u Soběslavě, okres Tábor, výměra 974m2. Jedná se o pozemek v horní části obce s výhledem do okolí a na obec, který je přístupný po obecní asfaltové komunikaci kousek od ranche Daisy Ranch a kousek od lesa. Pozemek je zasíťovaný elektřinou 220/380V 3x25A (kaplička), obecní kanalizace s kanalizační šachtou, obecní vodovod s vodovodní šachtou, připojení na dešťovou kanalizaci, veřejné osvětlení. Na pozemku je možné postavit rodinný dům k bydlení o 1 nadzemním podlaží + případně obytné podkroví , možnost bungalovu, sedlová střecha, pultová střecha atd. zastavěná plocha je maximálně 60% z celkové výměry pozemku. Umístění pozemku je zakresleno ve foto s dalšími pozemky. Přístupová cesta mezi jednotlivými pozemky je momentálně vyštěrkována ve vlastnictví obce Sedlečko u Soběslavě, která bude v dohledné době provádět její vyasfaltování a výstavbu chodníků. Jelikož se jedná o náš vlastní pozemek, tak jsme schopni přes naši partnerskou společnost zabývající se výstavbou vlastních typových domů na klíč na pozemku postavit RD na klíč od 1.359.000,-Kč v základním standardu viz. ukázkové foto a plánky, přičemž jsou možné změny v projektech dle Vašich požadavků (za příplatek dle rozsahu). Vzhledem k omezenému množství fotografií v inzerátu není možné zobrazit kompletní naší nabídku pozemků ani nabídku všech RD na klíč a z tohoto důvodu více informací o možné výstavbě RD na klíč a o prodeji pozemků získáte na našich webových stránkách v záložce: POZEMKY SEDLEČKO U SOBĚSLAVĚ, a v záložce: VÝSTAVBA RD NA KLÍČ, nebo po telefonu v RK, popřípadě emailem. Možnost financování úvěrem, hypotékou, stavebním spořením apod. - vše toto jsme schopní na Vaši žádost zajistit. Dále je možné financování prodejem Vaší jiné nemovitosti a po celou dobu jejího prodeje pozemek pro Vás rezervovat. Neváhejte nás kontaktovat.
 • Pronajmu byt 1+kk Moravská Ostrava

  Pronájem bytu 1+kk, Ostrava centrum, U Parku

  Pronájem bytu 1+kk, Ostrava centrum, U Parku

  20m2,   6 000,- Nabízíme dlouhodobý pronájem velmi hezkého bytu 1+kk+balkon na ulici u Parku, byt se nachází v žádané lokalitě v bezprostřední blízkosti Komenského sadu. Byt má novou kuchyňskou linku IKEA, včetně spotřebičů, nová pračka, vestavná el. trouba s vestavnou varnou deskou, ledničkou, nová podlaha a výmalba, koupelna je s menší vanou a WC, taktéž po nedávné rekonstrukci, dům je po revitalizaci, zateplení, plastová okna, nový výtah. Nájem včetně služeb 6000,-Kč., vratná kauce dohodou, provize 1 nájem.
 • Pronajmu komerční nemovitost sklad Rudná

  Nabídka skladových paletových služeb RUDNÁ u Prahy (Exit D5)

  Nabídka skladových paletových služeb RUDNÁ u Prahy (Exit D5)

  6000m2,   5,- POSKYTOVÁNÍ skladových služeb, Skladové prostory: 50 až 6.000 paletových míst Cena nájmu: cca 5,-Kč/paleta/den (dle rozsahu a způsobu skladování) Služby: běžná manipulace, řízení kvality, třídění, elektronická skladová evidence, paletování (kompletace palet), sdružování zásilek, jejich balení, signování zboží, etiketování, foliování apod. Nabízíme poskytování skladových služeb v nové skladové hale, která se nachází v uzavřeném, oploceném, střeženém areálu na Praze and #8211; západ v KOMERČNÍ ZÓNĚ RUDNÁ(Exit D5). Příjezd možný pro veškerou osobní a nákladní dopravu vč. TIR. Parkování možné v areálu na vyhrazených parkovacích místech. Jedná se o prostory v přízemní, montované, temperované skladové hale. Hala vybavena regálovými zakladači and #8211; možno skladovat europalety o výšce 80 až 200 cm, balícím zařízením (paletizace), čárové kódy, WMS. Vstup do prostor zajišťují nákladní, rolovací vrata, která ústí na hydraulickou rampu. Využitelná výška prostor činí 9 m. Podlahy jsou zde betonové, bez omezení nosnosti, s bezprašnou povrchovou úpravou. Osvětlení el. zářivkové, pomocí střešních světlíků. Sklad je temperován. Nejmodernější manipulační technika. Možnost zajištění dopravy či rozvážku balíků. Veškeré prostory jsou ve velmi dobrém stavu, nájem možný ihned. Technické údaje: Areál: oplocen, zpevněn, střežen ( zabezpečení skladu TAPA B ), springlery, kamerový systém Parkování: možné v areálu Objekt: přízemní, montovaný, temperovaný Vlečka: není Rampa: ano Využitelná výška: až 9 m Vytápění: temperováno Inženýrské sítě: el. energie 220 / 380 V, voda, kanalizace, plyn Osvětlení: el. zářivkové, střešní světlíky Podlahy: betonové, bez omezení nosnosti, s bezprašnou povrchovou úpravou Stav: velmi dobrý ** Obdobné nabídky a novinky můžeme zaslat na Váš email obratem. Pokud Vás některá nabídka zaujme, kontaktujte nás o další informace a případnou prohlídku na místě. Děkujeme. ARCHA průmyslová kancelář s.r.o., Praha, Beroun, Tel: 608 827 778, 608 135 458, 777 928 902, Mail: archa@czin.eu, archa.beroun@seznam.cz WWW: http://archacs.cz
 • Prodám byt 2+kk Hejčín

  Prodej novostavby bytu 1.R (C1) 2+kk 54 m, Olomouc, Bytové domy Na Šibeníku

  Prodej novostavby bytu 1.R (C1) 2+kk 54 m, Olomouc, Bytové domy Na Šibeníku

  58m2,   2 660 700,- V novém projektu Bytové domy Na Šibeníku Vám nabízíme v bytovém domě C1 ke koupi byt 2+kk (1.R) o výměře 54 m s lodžií 3,5 m v 1. nadzemním podlaží. Jedná se o bytový dům s celkem 5 podlažími (1 podzemní podlaží a 4 nadzemní podlaží). Samozřejmostí je možnost dokoupení parkovacích stání nebo komor. Zahájení výstavby na jaře 2017, předpokládaný termín kolaudace v březnu 2020. Využijte možnosti navrhnout si byt přesně podle vašich přání. Můžete si navrhnout dispoziční řešení a interiér vybraného bytu přímo na míru. Pomůžeme Vám s vyhledáním nejvýhodnějšího financování prostřednictvím našeho hypotečního centra.
 • Prodám pozemek stavební Radslavice

  Prodej pozemku k výstavbě RD v obci Radslavice u Přerova, 1428 m2

  Prodej pozemku k výstavbě RD v obci Radslavice u Přerova, 1428 m2

  1428m2,   714 000,- Nabízíme k prodeji pozemek určený územním plánem k individuální výstavbě rodinného bydlení v obci Radslavice u Přerova. Pozemek je situován v okrajové část obce. Sítě k dispozici na hranici pozemku. Doporučujeme.
 • Pronajmu byt 1+1 Moravská Ostrava

  Pronájem bytu 1+1 Ostrava-Fifejdy, Varenská

  Pronájem bytu 1+1 Ostrava-Fifejdy, Varenská

  39m2,   6 000,- Nabízíme k podnájmu slunný byt 1+1 v 2.NP zatepleného domu s výtahem, na ulici Varenská v Moravské Ostravě. Byt je po rekonstrukci a je částečně vybavený, v předsíni vestavěná šatní skříň, v kuchyni kuchyňská linka se sporákem a skříň na potraviny, v koupelně sprchový kout, koupelnová skřínka a pračka. V pokojích je plovoucí podlaha a plastová okna se sítěmi proti hmyzu. Pokoj je rozdělen příčkou. Výborná dostupnost MHD 50m, OC Futurum 2 min chůze, parkování před domem. Nájem 6 000,- Kč, zálohy cca 2500,- Kč (el., plyn, teplo, voda, TV+rozhlasový poplatek + internet) vratná kauce 10 000,- Kč., provize 1 nájem.
 • Prodám rodinný dům rodinný Veltrusy

  Prodej rodinné domu, 8+1, 430 m² + pozemek 1002 m², Veltrusy, okres Mělník.

  Prodej rodinné domu, 8+1, 430 m² + pozemek 1002 m², Veltrusy, okres Mělník.

  1002m2,   13 600 000,- Nabízím k prodeji rodinný dům o dispozici 8+1, o velikosti 430 m² s pozemkem 1002 m², který se nachází v klidné a vyhledávané lokalitě, Veltrusy, okres Mělník. Dům je prodáván včetně veškerého vybavení a nábytku. V přízemí domu je vstupní hala se samostatnou toaletou, chodba s úložnými prostory, čtyři ložnice, každá o rozměru 14 m², šatna, obývací pokoj s krbem (33 m²), kuchyně, ze které je vstup na krytou zimní terasu (33 m²). Dále je zde rozměrná koupelna (15 m²) s vanou, sprchovým koutem a toaletou. V patře domu se nachází dvě ložnice (16 m², 22 m²) a obývací pokoj s krbem (146 m²). V suterénu domu je umístěna garáž s vjezdovými vraty na dálkové ovládání (55 m²) a další možnost parkování je na pozemku. Na zahradě (773 m²) se nachází krytý bazén o rozměrech 8 m x 4 m, s hloubkou 170 cm. Povrch okolí bazénu je pokryt neklouzavým kamínkovým kobercem. Na zahradě je také zastřešený gril a vlastní studna. Dům je zabezpečen alarmem s napojením na PCO. Vytápění domu je řešeno vlastním plynovým kotlem. V koupelně, na toaletě a ve vstupní hale je podlahové vytápění, v obou obývacích pokojích je možnost přitápění v krbech. Nadstandardní a komfortní bydlení v okolí dolního toku Vltavy, které je obklopeno krásnou krajinou a lesy, s bohatými možnostmi na rodinné výlety a procházky. Doménou okolí je dančí obora, zámek Veltrusy a přírodně krajinářský park. Dostupnost do centra Prahy cca 30 min autem, nedaleko nájezd na D8. Doporučuji k prohlídce. PENB se v současnosti připravuje, proto je nemovitost administrativně ze zákona zařazena do třídy energetické náročnosti G.
 • Pronajmu garáž Praha 6, Řepy

  ID_Samostatné zděné garáže, 20m2, 2.300 Kč, v Praze 6 - Řepích II, neplatíte provizi.

  ID_Samostatné zděné garáže, 20m2, 2.300 Kč, v Praze 6 - Řepích II, neplatíte provizi.

  20m2,   2 300,- Garáž pouze na dlouhodobý pronájem. Provizi neplatíte. Garáže nabízíme u tramvajové zastávky Sídliště Řepy v Praze 6-Řepích. Samostatné zděné garáže s kovovými vyklápěcími vraty (výška cca 2 metry). Vjezd do objektu je taktéž přes kovová uzamykatelná vrata. Plocha garáže cca 20 m2. V garáži je zavedená elektřina. V objektu je provozovna autoservisu. Dobře zabezpečený objekt, dvojí uzamčení. Při dlouhodobém pronájmu provizi neplatíte. Pište, prosím, nejlépe email..
TOPlist