Realitní vyhledávač realBÍGL.cz
prodej a pronájem, bytů, domů, kanceláří a pozemků.

Nemáte žádnou oblíbenou nemovitost.
Zobrazeno 0 realit
 • Pronajmu komerční nemovitost kancelář Ivanovice na Hané

  Pronájem kanceláře v Ivanovicích na Hané

  Pronájem kanceláře v Ivanovicích na Hané

  35m2,   3 500,- Nabízíme k pronájmu prostornou kancelář. Jedná se o dvě místnosti, které jsou průchozí. Lze využít jako pojišťovací kancelář, klientské centrum nebo skladové prostory. K dispozici společná kuchyňka , WC. Výhodou je možnost parkování v areálu firmy. Doporučuji prohlídku.
 • Prodám rodinný dům na klíč Libouchec

  Rodinný dům typ G - Libouchec

  Rodinný dům typ G - Libouchec

  159m2,   1 000 000,- Nabízíme bydlení uprostřed přírody na severu Čech na rozhraní dvou chráněných krajinných oblastí České středohoří a Labské pískovce. Dům bude umístěn na jižním slunném mírném svahu na okraji obce Libouchec. Do obce je skvělá dopravní dostupnost tj. 9 km do Krajského města Ústí nad Labem a 5 km k obousměrnému napojení na dálnici D8 Praha-Drážďany. Tato lokalita umožňuje řešit otázku bydlení i pro zájemce ze širšího okolí. Přímo v obci je kompletní občasnká vybavenost vč. mateřské a základní školy. Libouchec a jeho blízké okolí Vám nabízí možnost sportovního a kulturního vyžití po celý rok. Uvedená cena je bez pozemku a zahrnuje cenu hrubé stavby od, pro detailnější informace nás kontaktujte nebo navštivte naši kancelář, těšíme se na Vás.
 • Prodám byt 2+kk Mariánské Lázně

  Prodej bytu 2+KK s parkovacím místem - Mariánské Lázně

  Prodej bytu 2+KK s parkovacím místem - Mariánské Lázně

  44m2,   1 517 000,- Nabízíme k prodeji byt 2+ KK o podlahové ploše 44,3 m2 v II. NP. K jednotce náleží sklep o velikosti 8 m2 a podíl na společném pozemku za domem, kde jsou parkovací stání v uzavřeném areálu. Jedná se menší bytový dům, který se nachází v Plzeňské ulici.Celý dům a všechny bytové jednotky prošly kompletní rekonstrukcí. Topení je ústřední a zajišťuje ho kotelna, která se nachází v domě. Možnost financování úvěrem, který samozřejmě rádi vyřídíme. Kupující od nás obdrží internet na rok zdarma.
 • Prodám byt 2+kk Hejčín

  Prodej novostavby bytu 3.G (C1) 2+kk 60 m, Olomouc, Bytové domy Na Šibeníku

  Prodej novostavby bytu 3.G (C1) 2+kk 60 m, Olomouc, Bytové domy Na Šibeníku

  66m2,   3 144 550,- V novém projektu Bytové domy Na Šibeníku Vám nabízíme v bytovém domě C1 ke koupi byt 2+kk (3.G) o výměře 60 m s lodžií 5,7 m ve 3. nadzemním podlaží. Jedná se o bytový dům s celkem 5 podlažími (1 podzemní podlaží a 4 nadzemní podlaží). Samozřejmostí je možnost dokoupení parkovacích stání nebo komor. Zahájení výstavby na jaře 2017, předpokládaný termín kolaudace v březnu 2020. Využijte možnosti navrhnout si byt přesně podle vašich přání. Můžete si navrhnout dispoziční řešení a interiér vybraného bytu přímo na míru. Pomůžeme Vám s vyhledáním nejvýhodnějšího financování prostřednictvím našeho hypotečního centra.
 • Prodám garáž Praha

  Prodej garážového stání v novostavbě, Praha 4- Krč.

  Prodej garážového stání v novostavbě, Praha 4- Krč.

  14m2,   490 000,- Nabízíme Vám k prodeji garážové stání v novostavbě domu v ulici Panuškova, Praha 4 - Krč. Garážové stání o výměře je v osobním vlastnictví a nachází se ve druhém podzemním podlaží novostavby z roku 2008. Garážové stání je přímo naproti výtahu. Pohodlné parkování nedaleko metra C "Budějovická". Doporučujeme.
 • Prodám pozemek stavební Libouchec

  Stavební pozemek 77, 260 m2, Libouchec - Lány, Ústí nad Labem

  Stavební pozemek 77, 260 m2, Libouchec - Lány, Ústí nad Labem

  260m2,   0,- Exkluzivně Vám nabízíme jedinečnou možnost bydlení nebo koupi pozemku v klidném prostředí okrajové části obce Libouchec. Lokalita navazuje na stávající zástavbu nových rodinných domů obklopena přírodou. Z jedné strany ohraničena udržovaným sportovištěm, z druhé strany golfovým hřištěm. Jedná se o jižní svah v překrásném koutu přírody nedalekých Tiských skal. V obci Libouchec je veškterá občanská vybavenost (Základní a Mateřská škola, sportovní hala, golf club). Lokalita je zařazena v mikroregionu Labské skály, které patří pod České Švýcarsko – evropská excelentní destinace a je pro svou unikátní přírodu vyhledávaným místem pro relaxaci či odpočinek. Místo je vzdáleno 5 km od sjezdu z dálnice D8, 10 min. autem od nákupního centra v Trmicích nebo Severní Terasy. Všechny parcely jsou s přípojkou elektřiny, vody a plynu na hranici pozemku včetně kanalizace a optických kabelů připojených přímo na Telefónicu O2. Postupně se buduje i pozemní komunikace ke všem rozparcelovaným částem stavebního pozemku. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit na níže uvedených kontaktech. Při současném objednání stavby domu je možná sleva na pozemek.
 • Prodám byt 2+kk Hejčín

  Prodej novostavby bytu 3.G (C3) 2+kk 50 m, Olomouc, Bytové domy Na Šibeníku

  Prodej novostavby bytu 3.G (C3) 2+kk 50 m, Olomouc, Bytové domy Na Šibeníku

  50m2,   2 598 050,- V novém projektu Bytové domy Na Šibeníku Vám nabízíme v bytovém domě C3 ke koupi byt 2+kk (3.G) o výměře 50 m s lodžií 4 m ve 3. nadzemním podlaží. Jedná se o bytový dům s celkem 5 podlažími (1 podzemní podlaží a 4 nadzemní podlaží). Samozřejmostí je možnost dokoupení parkovacích stání nebo komor. Zahájení výstavby na jaře 2017, předpokládaný termín kolaudace v březnu 2020. Využijte možnosti navrhnout si byt přesně podle vašich přání. Můžete si navrhnout dispoziční řešení a interiér vybraného bytu přímo na míru. Pomůžeme Vám s vyhledáním nejvýhodnějšího financování prostřednictvím našeho hypotečního centra.
 • Prodám byt 2+kk Nové Sady

  Prodej novostavby bytu A3.4 - 2+kk, 50 m, Olomouc, ul. Střední Novosadská, Zahrady Novosadská

  Prodej novostavby bytu A3.4 - 2+kk, 50 m, Olomouc, ul. Střední Novosadská, Zahrady Novosadská

  33m2,   1 922 380,- V novém projektu Zahrady Novosadská v bytovém domě blok A ke koupi byt 2+kk (A 3.4) o výměře 50 m s balkonem 11 m ve 2. nadzemním podlaží. Jedná se o bytový dům s celkem 4 nadzemními podlažími. Samozřejmostí je možnost dokoupení parkovacích stání nebo komor. Zahájení výstavby na podzim 2018, předpokládaný termín kolaudace v březnu 2020. Rezidence Zahrady Novosadská vám nabídnou 120 výborně řešených bytů 1+kk 4+kk se zahradou, balkonem nebo terasou. Výstavba bude zahrnovat šest samostatně stojících domů obklopených zelenými dvory. Lokalita těchto solitérních rezidencí je ohraničená ulicí Střední novosadská a řekou Moravou, jen 5 minut jízdy od centra Olomouce. Projekt počítá i s moderními ekologickými prvky, jakými jsou například solární panely na výhřev vody a nabíjecí stanice pro elektromobily. Rezidence nabízí nový veřejný prostor v podobě vnitřního dvora. Bezprostřední okolí je tvořeno řadovou zástavbou vesnického charakteru. Východní hranu pozemku lemuje přírodě blízké prostředí - řeka Morava, kolem které bylo postaveno protipovodňové opatření. Můžete si navrhnout dispoziční řešení a interiér vybraného bytu přímo na míru. Pomůžeme Vám s vyhledáním nejvýhodnějšího financování prostřednictvím našeho hypotečního centra.
 • Pronajmu byt 1+kk Zlín

  Pronájem pro studenty 1+kk Zlín

  Pronájem pro studenty 1+kk Zlín

  30m2,   2 500,- Pronájem pokoje za 2500,-Kč pro studenta bytě 3+1 na Valachově Žlebu ve Zlíně. Nová kuchyňská linka, nová dlažba v kuchyni, nová zděná koupelna se sprchou, nové plastová okna, nový větší balkon . Dům je ted nově zateplen.Nová fasáda.Třída energetické náročnosti budovy G- mimořádně nehospodárná. Pokoje jsou neprůchozí.V pokojích jsou 2 postele. Dům je 100 metrů od MHD- trolejbusu a 1km od UTB. Cena za osobu a lůžko je 2500,-Kč + kauce 2500,-Kč a provize RK 1000,-Kč za osobu. Prohlídky provádí realitní kancelář Bytová agentura Panáček.
 • Pronajmu komerční nemovitost sklad Kladno

  Hala 765m2, Hospozín okr.Kladno

  Hala 765m2, Hospozín okr.Kladno

  765m2,   20,- Montážní, skladová a výrobní hala Hospozín , okres Kladno, hala ve 2. patře budovy s přístupem nákladním výtahem nebo po schodišti, celková plocha 765m2 (hala 15x38m, kanceláře 8,5x4,3m, patro s regály 158m2), konstrukční výška stropu 3,75m, dřevěná podlaha, přívod 220/380V, internet, k dispozici sociální zařízení, v budově je možnost pronájmu dalších skladových hal a v areálu pronájem parkovacích míst, areál je střežen strážní agenturou a kamerovým systémem, přímo v areálu je v provozu restaurace, dobrá dopravní dostupnost na dálnici D8.
TOPlist