Realitní vyhledávač realBÍGL.cz
prodej a pronájem, bytů, domů, kanceláří a pozemků.

Nemáte žádnou oblíbenou nemovitost.
Zobrazeno 0 realit
 • Prodám byt 1+kk Praha 9, Letňany

  6MP004063, 1+kk, 38 m2, P9, Letňany, Pavla Beneše

  6MP004063, 1+kk, 38 m2, P9, Letňany, Pavla Beneše

  38m2,   4 200 000,- Nabízíme k prodeji byt 1+kk cca 38m2 + 12m2 terasa + 24 m2 předzahrádka. Novostavba. Letňany. Cena je 4 200 000 Kč.
 • Prodám rodinný dům rodinný Tachov

  Nadstandardní RD+FITNESS center-Tachov, ul. Ve Vilkách

  Nadstandardní RD+FITNESS center-Tachov, ul. Ve Vilkách

  1845m2,   25 500 000,- Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji nadstandardní rodinný dům + komerčním objekt (FITNESS center JANNY) v Tachově, ul. Ve Vilkách. Předmětem prodeje jsou dva na sebe navazující objekty (RD s terasou, posilovna=fitness), dvougaráž, venkovní bazén (tepelné čerpadlo, protiproud), drobná stavba, zahrada s dětským hříštěm a parkoviště. RD je 3. podlažní o užitné ploše 405 m2, komerční objekt je 2. podlažní (užitná plocha 480 m2). Zastavěná plocha činí 441 m2, zahrada je o výměře 1845 m2. Dům i FITNESS se prodává s kompletním, nadstandardním vybavením a zařízením (upřesněno při prohlídce). Fitness je v provozu( výnosnost z nájmu 45.000,-Kč/měsíčně). Vytápění domů je ústřední s plynovými kotly. Objekt je napojen na veřejný vodovod, je zde zároveň vlastní studna(využívaná ve fitness-sprchy). Odpad je sveden do městské kanalizace. Dům je zabezpečen bezpečnostní systémem, je určen pro klienty s vyššími nároky na bydlení.
 • Prodám byt 2+kk Hejčín

  Prodej novostavby bytu 1.T (C1) 2+kk 70 m, Olomouc, Bytové domy Na Šibeníku

  Prodej novostavby bytu 1.T (C1) 2+kk 70 m, Olomouc, Bytové domy Na Šibeníku

  70m2,   3 934 140,- Dachi prodejce developer vám nabízí v projektu Bytové domy Na Šibeníku v bytovém domě C1 ke koupi byt 2+kk (1.T) o výměře 70 m s balkonem 5 m v 1. nadzemním podlaží. Jedná se o bytový dům s celkem 5 podlažími (1 podzemní podlaží a 4 nadzemní podlaží). Samozřejmostí je možnost dokoupení parkovacích stání nebo komor. Zahájení výstavby v létě 2019, termín kolaudace v březnu 2021. Využijte možnosti navrhnout si byt přesně podle vašich přání. Můžete si navrhnout dispoziční řešení a interiér vybraného bytu přímo na míru. Pomůžeme Vám s vyhledáním nejvýhodnějšího financování prostřednictvím našeho hypotečního centra.
 • Prodám pozemek stavební Dolní Žandov

  Pozemek na Mariánskolázeňsku

  Pozemek na Mariánskolázeňsku

  24170m2,   1 773 790,- Nabízíme k prodeji pozemek na Mariánskolázeňsku o celkové výměře 24 170 m2. Pozemek se skládá ze dvou přilehlých parcel. První parcela o rozloze 6.524 m2 je vedena jako louka, druhá parcela o rozloze 17.646 m2 je vedena v územním plánu k výstavbě venkovského bydlení. Na pozemku je vlastní studna a 6-7 starších chatek vhodných na uschování materiálu případně je možné je zbourat. Na hranici pozemku je přivedena elektřina. Přístupovou cestou je mírně poškozená asfaltová komunikace. Koupi pozemku lze realizovat pomocí hypotečního úvěru, který Vám můžeme zprostředkovat.
 • Prodám komerční nemovitost obchodní prostory Praha 9, Horní Počernice

  Prodej obchodního areálu se sklady, Praha 9 Horní Počernice, 1,65 ha, příjezd TIR i z dálnice.

  Prodej obchodního areálu se sklady, Praha 9 Horní Počernice, 1,65 ha, příjezd TIR i z dálnice.

  16500m2,   75 000 000,- Prodej obchodního areálu se sklady, Praha 9 Horní Počernice, příjezd TIR i z rychlostní komunikace R10 (dálnice) Praha – Mladá Boleslav – Liberec. Veškeré inž. sítě. Možnost všestranného využití i další výstavby. Vhodné jako autosalon, obchod s nábytkem, stavebniny. Plány a podrobnější informace v realitní kanceláři.
 • Pronajmu komerční nemovitost pro výrobu Planá

  Nebytové prostory v Plané, ul. Plzeňská

  Nebytové prostory v Plané, ul. Plzeňská

  105m2,   0,- Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu nebytový prostor o užitné ploše cca 105 m2 v Plané, ul. Plzeňská. Prostor se nachází v jednopodlažním komerčním objektu v uzavřeném areálu. K dispozici je hlavní místnost (prostor), který může být využitý pro lehkou výrobu, skladování, montáž, truhlárnu a případné jiné možnosti využití, místnosti pro sklad a kancelářského zázemí. Komerční objekt leží v uzavřeném areálu s výhodnou polohou, v blízkosti autobusového nádraží. Upřednostněn dlouhodobý pronájem. Nutné složení kauce ve výši dvouměsíčních nájmů. Zájemce hradí provizi RK za zprostředkování pronájmu ve výši jednoho nájmu.
 • Prodám pozemek stavební Mlékojedy

  Parcela 1073 m2 - Mlékojedy u Neratovic

  Parcela 1073 m2 - Mlékojedy u Neratovic

  1073m2,   2 300 000,- Nabízím k prodeji pozemek v lokalitě Mlékojedy u Neratovic. Parcela o velikosti 1073 m2 má k dispozici všechny sítě: kanalizace, plyn, obecní vodovod a elektřina. Na oploceném pozemku je altán, zděná chata a udírna. Na pozemek bylo v historii vydáno stavební povolení ke dvougeneračnímu domu (nerealizovalo se). Pozemek je v zastavěné části obce, v blízkosti železniční tratě. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme. Více informací na níže uvedeném kontaktu.
 • Pronajmu komerční nemovitost pro výrobu Kladruby

  Výrobní / skladové prostory Kladruby, okr. Tachov

  Výrobní / skladové prostory Kladruby, okr. Tachov

  540m2,   18 900,- Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu výrobní či skladovací prostory v Kladrubrech, okr. Tachov. Předmětem pronájmu je hala (540 m2). Hala má vnitřní výšku cca 4 m a sekční vrata. Prostory jsou vytápěny plynovými saharami. Pronájem prostor je velice variabilní a je zde možnost rozšíření až na užitnou plocha 1344 m2 - vše na domluvě s majitelem. Areál leží okrajové části města. Přístup je zajištěn po zpevněné panelové komunikaci. Prostory jsou volné ihned. Zájemce hradí provizi RK za zprostředkování pronájmu ve výši měsíčného nájemného+DPH. Prostory se nacházení 5 minut jízdy od průmyslové zóny Ostrov u Stříbra. Více informací u makléře.
 • Pronajmu komerční nemovitost kancelář Tachov

  Pronájem kancelářských prostor Tachov, ulice Vilémovská

  Pronájem kancelářských prostor Tachov, ulice Vilémovská

  252m2,   0,- Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory ve 3. NP budovy v Tachově, ulice Vilémovská. Pronajímají se jednotlivé kanceláře. Umístění a výměry jednotlivých místností najdete v přiloženém půdorysu. Dále je na patře k dispozici kuchyňka, pánské a dámské WC a pokoj s kuchyňskou linkou. V kancelářích je LED osvětlení, rozvod počítačové sítě s rychlým internetem a dálkově řízené plynové topení (rozpočítáváno dle skutečné spotřeby), elektřina má též vlastní měření. Také zde pravidelně probíhá úklid společných prostor. Jedná se o klidnou oblast s hezkým výhledem a možností parkování v areálu. Budova je vybavena elektronickým vrátným na telefon a zabezpečena alarmem. Při podpisu nájemní smlouvy je třeba složit vratnou kauci ve výši 1. měsíčního nájmu a provizi RK ve výši 1. měsíčního nájmu + DPH.
 • Prodám byt 2+1 Úšovice

  Byt 2+1 s lodžií - ul. Franze Kafky- Mariánské Lázně

  Byt 2+1 s lodžií - ul. Franze Kafky- Mariánské Lázně

  72m2,   1 890 000,- Nabízíme k prodeji družstevní byt s lodžií 2+1 v ulici Franze Kafky v Mariánských Lázních. Bytová jednotka se nachází ve 2 NP. bytového domu, který byl postaven v roce 2004 a má výměru 72.67 m2 vč, sklepa. Bytová jednotka je velmi vzdušná s nadstandardně velkou výměrou . Před bytovým domem se nachází dostatek parkovacích míst. Centrum Mariánských Lázní je 5 minut autem. Jedná se o klidné bydlení. Do osobního vlastnictví lze byt převést v roce 2025. Za určitých podmínek lze financovat úvěrem. Doporučuji osobní prohlídku.
TOPlist