Realitní vyhledávač realBÍGL.cz
prodej a pronájem, bytů, domů, kanceláří a pozemků.

Nemáte žádnou oblíbenou nemovitost.
Zobrazeno 0 realit
 • Prodám byt 1+kk Praha

  Prodej bytu 1+kk/B, 50 m2, Praha 10 - Michle.

  Prodej bytu 1+kk/B, 50 m2, Praha 10 - Michle.

  50m2,   4 100 000,- Zprostředkování prodeje luxusního bytu 1+kk s balkonem o velikosti 50 m2 v osobním vlastnictví, ulice Pod Bohdalcem I, Praha 10 - Michle. Byt o dispozici předsíň s vestavěnou skříní, koupelna společná s toaletou, obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a spacím prostorem, se nabízí k prodeji kompletně vybavený. Byt, ke kterému náleží sklep o velikosti 3 m2 a balkon 6 m2, se nachází v 5.patře 6-ti patrové cihlové novostavby z roku 2006. Dům je velice dobře udržovaný, a je zde možnost pronájmu garážového stání.Jedná se o tichý, slunný a dispozičně velmi dobře řešený byt s výhledem do soukromé zahrady. Veškerá občanská vybavenost v bezprostředním okolí domu Nákupní galerie EDEN, školy, školky, lékaři, pošta, obchody, restaurace. Byt lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám velmi rádi pomůžeme vyřídit. Doporučujeme.
 • Prodám rodinný dům činžovní Kozlov

  Činžovní dům s 8 bytovými jednotkami Kozlov

  Činžovní dům s 8 bytovými jednotkami Kozlov

  1464m2,   3 600 000,- Prodej činžovního domu s 8 bytovými jednotkami dispozičně řešenými jako 2+1 o podlahové ploše 66 m2. Činžovní dům je plně obsazen stálými nájemníky. Součástí prodeje je i pozemek o výměře 1464 m2. Krásné okolní prostředí.
 • Pronajmu komerční nemovitost kancelář Praha 1, Nové Město

  Kancelářská či obchodní plocha k pronájmu, Václavské nám.

  Kancelářská či obchodní plocha k pronájmu, Václavské nám.

  495m2,   25,- pronájem obchodních prostor v horní části Václavského náměstí. Funkcionalistická budova z roku 1957. Přístup jak výtahem tak eskalátor. Pronajímanou plochu lze dělit. Za jednotlivé kanceláře v 6.p. cena nájmu 25 eur/m2. Budu se těšit na prohlídku.
 • Prodám pozemek travní porost Jirkov

  Prodej pozemků v Jirkově

  Prodej pozemků v Jirkově

  10000m2,   500,- Nabízíme k prodeji pozemky, které leží v zastavitelné části obce Jirkov o velikosti 10000 m2.
 • Pronajmu komerční nemovitost kancelář Praha

  Pronájem luxusní kanceláře v samém centru Smíchova v lokalitě Anděl

  Pronájem luxusní kanceláře v samém centru Smíchova v lokalitě Anděl

  83m2,   29 110,- Nabízíme k pronájmu luxusní kanceláře v centru Smíchova. Možnost vytvoření sídla firmy. Kancelář se nachází ve 4.NP cihlového domu s výtahem. Celková plocha kanceláře je 83,17m2. Ke kanceláři náleží i sociální zařízení vč. sprchy a kuchyňka. V kanceláři je příprava internetu a je klimatizována. Budova je monitorována 24. hodinovou službou v recepci. Lze domluvit parkovací stání v podzemních garážích. Poblíž kanceláře se nachází obchodní centrum Anděl, supermarket TESCO, spousta obchodů a restaurací. Lokalita Anděl je dynamicky se rozvíjející část Prahy a její druhé centrum. V blízkosti je také několik velkých parků, a sadů. Výborná dopravní dostupnost. Kancelář bude volná od 1.1.2018. DOPORUČUJEME!
 • Prodám pozemek stavební Sedlečko u Soběslavě

  REZERVOVÁNO ! ID12- Stavební pozemek č.6 o výměře 987m2 k bydlení, zasíťovaný, Sedlečko u Soběslavě

  REZERVOVÁNO ! ID12- Stavební pozemek č.6 o výměře 987m2 k bydlení, zasíťovaný, Sedlečko u Soběslavě

  987m2,   680,- Tato nemovitost je již REZERVOVÁNA! Prodej stavebního a zasíťovaného pozemku č.6 v obci Sedlečko u Soběslavě, okres Tábor o výměře 987m2 za cenu 680,-Kč/m2 = 671.160,-Kč. Jedná se o pozemek v horní severovýchodní části obce s výhledem do okolí a na obec přístupné po obecní asfaltové komunikaci, kousek od ranche Daisy Ranch a kousek od lesa. Pozemek je zasíťovaný elektřinou 220/380V 3x25A a do 30.9.2017 budou hotové sítě a to kanalizace s vodovodem s přípojkami, kapličkami, šachtami přímo na pozemku. Přístupové komunikace mají v sobě zahrnutou splaškovou a dešťovou kanalizaci, osvětlení a tyto budou převedeny bezplatně na obec do její správy. Na pozemku je možné postavit rodinný dům k bydlení o 1 nadzemním podlaží + obytné podkroví se sedlovou střechou, zastavěná plocha je 30% z výměry pozemků a v případě potřeby je možné ji zvětšit po dohodě s obcí a se starostou. Po zaplacení zálohy ve výši 30% z ceny pozemku před datem 20.9.2017 bude pozemek rezervován do doby než budou veškeré IS dodělány a zkoulaudovány a po té bude pozemek prodán kupní smlouvou a převeden na katastru již se všemi přípojkami. Plánované dokončení IS je do 30.9.2017. Umístění pozemku je zakresleno ve foto.
 • Prodám rodinný dům činžovní Teplá

  Prodej cihlového bytového domu se čtyřmi bytovými jednotkami v Teplé u Mariánských Lázní.

  Prodej cihlového bytového domu se čtyřmi bytovými jednotkami v Teplé u Mariánských Lázní.

  226m2,   1 599 000,- Nabízíme zprostředkování prodeje cihlového bytového domu se čtyřmi bytovými jednotkami v Teplé u Mariánských Lázní. V domě se nachází v přízemí dvě bytové jednotky,jedna o dispozici 1+kk (44 m2) a jedna 1+1 (43 m2) se společným plynovým kotlem.V 1NP jsou vybudované dvě bytové jednotky,jedenkrát 1+kk (24 m2) a jedenkrát byt o dispozici 3+1 o rozměrech 84 m2,který má svůj vlastní plynový kotel a elektriku. Parkování je možné před domem. Bytový dům je možné koupit samostatně,nebo zároveň s dalšími třemi bytovými domy postavenými návazně za zvýhodněnou cenu.Možnost využití podnikatelského záměru.(penzion,restaurace,vinotéky atd...) Je zde také možnost doložení výnosu z předchozího podnikání a předání dle dohody vyklizené a čisté. V obci je k dispozici veškerá občanská vybavenost.Město Teplá se nachází na území okresu Cheb v Karlovarském kraji v Tepelské vrchovině.Příslušnou obcí s rozšířenou působností je město Mariánské Lázně. Koupi nemovitosti je možné realizovat pomocí hypotéčního úvěru,který Vám rádi pomůžeme zprostředkovat.
 • Prodám pozemek pro komerční výstavbu Velká Dobrá

  Pozemek Velká Dobrá

  Pozemek Velká Dobrá

  6478m2,   1 499 000,- Nabízíme k prodeji pozemek o velikosti 6478 m2 v obci Velká Dobrá, okr. Kladno. Pozemek je veden jako ostatní plocha - ostatní komunikace, a v současnosti se jako komunikace využívá. Je ho možné rozdělit i na menší díly a prodat majitelům přilehlých pozemků (RD se zahradami) ke zvětšení jejich zahrady. Pozemky nejsou zasíťované.
 • Pronajmu komerční nemovitost sklad Praha 9, Horní Počernice

  NÁJEM skladové plochy 116 m2, Praha 9 - Horní Počernice

  NÁJEM skladové plochy 116 m2, Praha 9 - Horní Počernice

  116m2,   95,- NÁJEM skladové plochy 116 m2, Praha 9 - Horní Počernice Kat. č.: sn 5755 Prostory celkem: 116 m2 (i 136 m2, či 170 m2) Cena nájmu sklad: 95,- Kč/měsíc/m2 Nabízíme k nájmu skladové prostory s možným administrativním zázemím, které se nachází v Praze 9 – Horních Počernicích, ve střeženém a oploceném areálu s celodenní ostrahou. Příjezd do areálu je možný pro osobní a nákladní dopravu včetně TIR. Parkování bezproblémové. Jedná se o prostory ve zděném, zatepleném a vytápěném objektu. Prostory se nacházejí 2 patře skladové budovy. Prostory jsou propojeny nákladními výtahy s expedicí a rampou. Využitelná výška zde činí cca 3 - 3,5m. Podlahy železobetonové. Osvětlení el. zářivkové a pomocí oken. Vytápění zajišťují el. přímotopy. K dispozici moderní rampy. Skladové prostory jsou v dobrém stavu, volné, nájem možný ihned. Areál: oplocen, Parkování: možné v areálu Využitelná výška: cca 3 - 3,5 m Vytápění: zajištěno Inženýrské sítě: el. energie 380/ 220 V, kanalizace, tel. vedení, pit. Voda, Osvětlení: el. zářivkové a pomocí oken Podlahy: železobetonové, vysoce únosné Soc. zázemí: k dispozici Stav: velmi dobrý ARCHA průmyslová kancelář s.r.o. Tel: 608 827 778 608 135 458 777 928 902 E-mail: archa@czin.eu WWW: http://archacs.cz
 • Prodám komerční nemovitost obchodní prostory Karlovy Vary

  Prodej zrekonstruovaného nebytového prostoru v centru Karlových Varů

  Prodej zrekonstruovaného nebytového prostoru v centru Karlových Varů

  100m2,   1 500 000,- Nabízíme k prodeji nebytové prostory téměř v samém centru Karlových Varů. Prostory jsou plně zrekonstruovány a skládají se ze 3 oddělených místností, 2x sociálního zařízení, kuchyňky a skladu. Dvě místnosti lze využít samostatně, mají samostatný vchod. Lze je dokonce přestavět na bytovou jednotku. Velice výhodná investice. Proč tento nebytový prostor: - blízko centra - možnost parkování před domem - variabilní možnosti podnikání Editace: fotografie budou doplněny
TOPlist