Realitní vyhledávač realBÍGL.cz
prodej a pronájem, bytů, domů, kanceláří a pozemků.

Nemáte žádnou oblíbenou nemovitost.
Zobrazeno 0 realit
 • Pronajmu komerční nemovitost sklad Louny

  Nájem víceúčelového objektu 376m2 - sklad, prodejna, kanceláře

  Nájem víceúčelového objektu 376m2 - sklad, prodejna, kanceláře

  376m2,   55,- Nabízíme víceúčelový objekt bývalé kantýny. Objekt vytápěn plynovou kotelnou, přivedená voda, klimatizační jednotka odsávání. Osobní vstup pro veřejnost + nákladní rampa v zadní části haly. Podlahy betonové, zátěžové. Rozvody 220/380V. Budova rozdělena na hlavní provozní část, přístup denního světla okny, osvětlení zářivkové. Druhá část objektu obsahuje technické zázemí, sklady, kanceláře a kuchyňku s teplou a studenou vodou. Dále zde ústí nákladní vrata na rampu Plánek v příloze. Budovu možno propojit technickým koridorem s výrobně skladovou halou o velikosti až 1000m2 není podmínkou. Nabídku skladové haly lze nabídnout samostatně.
 • Prodám chatu Butov

  Rekreační objekt se zahradním domem, Butov-přehrada

  Rekreační objekt se zahradním domem, Butov-přehrada

  75m2,   1 399 000,- Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji rekreační chatu v rekreační oblasti Butov -Hracholuská přehrada. Výměrová plocha zahrady činí 1020 m2, zastavěná plocha je o výměře 44 m2 (chata)+22 m2(zahradní domek). Přízemí chaty tvoří jídelna, kuchyň a koupelna se sprchovým koutem a s WC. V patře je vybudovaný obývací pokoj a ložnice. Objekt je vytápěn lokálně s průduchy do patra, v patře zároveň kamna. U chaty je vybudované posezením.Objekt je plně funkční k celoročnímu užívání. Zdrojem vody je vlastní vrt, chata je zároveň napojená na elektřinu. Odpad je sveden do jímky. Součástí prodeje je zahradní domek, kolna a zahrada, na kterou je zajištěn příjezd ze dvou stran. V ceně je kompletní vybavení chaty. Dům je určen pro klienty vyhledávající poklidnou rekreaci v překrásném prostředí. Chata leží v blízkosti přehrady. Obec Butov leží 6 km od města Stříbro, kde se nachází veškerá občanská vybavenost.
 • Prodám rodinný dům rodinný Písek

  Prodej dvougeneračního rodinného domu 1x 4+1 , 1x 5+1 s prostory k podnikání v Písku

  Prodej dvougeneračního rodinného domu 1x 4+1 , 1x 5+1 s prostory k podnikání v Písku

  4688m2,   11 790 000,- Dovolujeme si Vám nabídnout dvougenerační rodinný dům s podnikatelskými prostory v Písku. Obyvatelná plocha je 145m2 x 2+ 40 m2 sklep. Dispozice bytu v prvním patře je 5+1 a je řešena 2x dětský pokoj, pracovna, ložnice a kuchyň propojena s obývacím pokojem. Podlahy jsou dřevěné plovoucí a kvalitní zátěžové lino. Koupelna je samostatná se sprchovým koutem a vanou. Kuchyňská linka je plně vybavená a dělaná na míru s přímým vstupem na terasu. Ložnice je vybavena vestavnou skříní na míru. V jednom dětském pokoji je navíc udělané patro pro odpočinek a hru. Celý dětský pokoj je koncipován jako odpočinkový s dostatkem míst pro hry, zde je zavěšena houpačka. Veškeré vybavení co zůstává v bytě je jedinečné a dělané přímo pro tento byt.Podnikatelské prostory 550 m2 x 2 jsou vhodné, jak na pronájem nebo vlastní podnikání. V současné době je část podnikatelských prostor pronajata a generuje pravidelný měsíční příjem v řádu desítky tisíc.Dům je v klidné části obce, v blízkosti je supermarket, bankomat, lékárna, zastávka MHD, železniční zastávka. Umístění domu doslova vybízí k volnočasovým aktivitám, jako jsou rekreační procházky, cykloturistika, rybaření, houbaření atd. Jednou z předností domu je propojení života z klidné části do centra města 2 min autem. Pozemek je vhodný na výrobu a skladování.
 • Prodám rodinný dům rodinný Mariánské Lázně

  Bytový dům s nebytovými prostory, Mariánské Lázně ul. Luční

  Bytový dům s nebytovými prostory, Mariánské Lázně ul. Luční

  255m2,   13 394 000,- Nabízíme prodej komerčně využívaného bytového domu v Luční ulici v Mariánských Lázních,který prošel v roce 2003 nákladnou rekonstrukcí. Jedná se o dvoupatrovou cihlovou budovu, ve které jsou jak nebytové prostory (přízemí a podzemní podlaží), tak 4 bytové jednotky. Ve sklepě je zázemí domu o výměře 52 m2 tvořené sklepními prostory a kotelnou se dvěma plynovými kotli, které slouží pro vytápění podzemního podlaží a přízemí. Dále je zde nebytový prostor o výměře cca 62 m2, který je vhodný zejména k provozování služeb kadeřnictví, pedikůra, kosmetika, solárium, prodejna apod.V přízemí domu se nachází bar s hernou (cca 100 m2) a kancelářský prostor o výměře cca 30 m2, který tvoří dvě místnosti, kuchyňka a WC. V 1. i 2. patře jsou pak bytové jednotky, na každém patře 2. V prvním patře jsou byty o výměře 55 m2 a 84 m2 a ve druhém patře je celková výměra obou bytů cca 135 m2. Veškeré nebytové prostory mají samostatné vchody z ulice. Dům má oplocené nádvoří, kde je možné parkování.Poloha domu je velmi výhodná. Leží v blízkosti obchodního centra města, cca 300 m od nákupní zóny a cca 150 m od hlavní ulice a lázeňských parků. Koupi domu je možné realizovat pomocí hypotečního úvěru, který Vám můžeme zprostředkovat.
 • Pronajmu komerční nemovitost sklad Praha 5, Smíchov

  Sklad-archiv, 220 m2, Praha 5, ul. Nádražní

  Sklad-archiv, 220 m2, Praha 5, ul. Nádražní

  220m2,   150,- Nabízíme temperovaný sklad v 1. patře s nákladním výtahem, rampa.220/380V. Ke skladu je kancelář cca 20 m2 s dalším malým skladem. Volné ihned.
 • Prodám pozemek zemědělskou půdu Nížebohy

  RM1 - Prodej orné půdy - Nížebohy u Budyně nad Ohří, okres Litoměřice, 41.514m2

  RM1 - Prodej orné půdy - Nížebohy u Budyně nad Ohří, okres Litoměřice, 41.514m2

  41514m2,   1 250 000,- Prodej orné půdy celkem 41.514m2 rozděleného do 3 celků ve výměrách (24.045m2,9.952m2, 7.517m2) viz foto, katastrální území Nížebohy, obec Budyně nad Ohří, okres Litoměřice. V případě dotazů kontaktujte RK.
 • Prodám pozemek stavební Libouchec

  Stavební pozemek 55, 844 m2, Libouchec - Lány, Ústí nad Labem

  Stavební pozemek 55, 844 m2, Libouchec - Lány, Ústí nad Labem

  844m2,   0,- Exkluzivně Vám nabízíme jedinečnou možnost bydlení nebo koupi pozemku v klidném prostředí okrajové části obce Libouchec. Lokalita navazuje na stávající zástavbu nových rodinných domů obklopena přírodou. Z jedné strany ohraničena udržovaným sportovištěm, z druhé strany golfovým hřištěm. Jedná se o jižní svah v překrásném koutu přírody nedalekých Tiských skal. V obci Libouchec je veškterá občanská vybavenost (Základní a Mateřská škola, sportovní hala, golf club). Lokalita je zařazena v mikroregionu Labské skály, které patří pod České Švýcarsko – evropská excelentní destinace a je pro svou unikátní přírodu vyhledávaným místem pro relaxaci či odpočinek. Místo je vzdáleno 5 km od sjezdu z dálnice D8, 10 min. autem od nákupního centra v Trmicích nebo Severní Terasy. Všechny parcely jsou s přípojkou elektřiny, vody a plynu na hranici pozemku včetně kanalizace a optických kabelů připojených přímo na Telefónicu O2. Postupně se buduje i pozemní komunikace ke všem rozparcelovaným částem stavebního pozemku. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit na níže uvedených kontaktech. Při současném objednání stavby domu je možná sleva na pozemek.
 • Pronajmu komerční nemovitost kancelář Praha 5, Smíchov

  KANCELÁŘE 160 m2, patro pod uzavřením, vlastní parkoviště, Metro ANDĚL, Praha 5

  KANCELÁŘE 160 m2, patro pod uzavřením, vlastní parkoviště, Metro ANDĚL, Praha 5

  160m2,   215,- Cena nájmu 215 Kč/m2/měsíc - Nabízíme KANCELÁŘE - SÍDLO FIRMY v areálu s parkovištěm a ostrahou. Praha 5,Smíchov - 5 min. METRO ANDĚL. Kanceláře pod vlastním uzavřením, 2 patro, bezpečnostní a docházkový systém. Vlastní parkování + garáže. Veškeré zázemí pro větší počet osob,kanceláře, archiv, kuchyňka a denní místnost.2x WC. Zabudovaná klimatizace. Dále možno k dispozici Centrální PC server s rozvodem a Wifi. Možno přenechat kopírky a scenery s napojením na PC SERVER. \\\"Sodobary\\\" napojené přímo na rozvod vody. Vybavené kuchyně a archivy standartní moderním zařízením. Sklepy pro uložení materiálu, Archiv. Výjimečná propojenost a funkčnost - Ihned. ARCHA, Tel: 608 827 778 E-mail: archa.sklady@seznam.cz www.archacs.cz
 • Pronajmu byt 3+1 Nový Jičín

  Pronájem Byt 3+1, Nový Jičín, Dvořákova

  Pronájem Byt 3+1, Nový Jičín, Dvořákova

  0m2,   9 000,- Hledáte-li bydlení s výbornou dostupností centra města, nabízíme Vám pronájem byty o dispozici 3+1 se šatnou, nacházející se v panelovém domě v Novém Jičíně, ul. Dvořákova. Plocha bytu je rozdělena do tří samostatných místností, kuchyně, koupelny a vstupní chodby, k dispozici je prostorná zasklená lodžie a sklep. Nová kuchyňská linka, nová koupelna se sprchovým koutem s masážní funkcí, samostatné WC. V obývacím pokoji je klimatizace, do všech pokojů jsou vyvedeny rozvody kabelové televize. Na podlaze plovoucí podlahy, v koupelně dlažba. Benefitem je pěší dostupnost veškeré občanské vybavenosti v blízkosti bytu. Cena nájmu je 9.000 Kč, kauce ve výši jednoho nájmu, provize RK 6.000 Kč. Zveme Vás na prohlídku, kde Vám sdělíme veškeré informace.
 • Prodám byt 3+kk Praha

  Prodej bytu 3+kk/B 86 m², Praha 4 - Háje

  Prodej bytu 3+kk/B 86 m², Praha 4 - Háje

  89m2,   7 490 000,- Nabízíme Vám k prodeji krásný, prakticky řešený byt 3+kk (86 m2) s balkónem a parkovacím stáním v přízemí domu, v klidné lokalitě na Praze 4 - Hájích. Byt, který má plastová okna orientovaná na východ, s krásnými výhledy do okolí a do zeleně, je v osobním vlastnictví. Nachází se ve 3. podlaží moderní osmipatrové budovy s výtahem a kamerovým systémem, postavené před 14 lety. Dispozice bytu se skládá z prostorné vstupní haly, ze které jsou samostatné vstupy do všech tří pokojů, kuchyně, koupelny s rohovou vanou, na samostatné WC s umyvadlem a do komory. Obývací pokoj je propojený s kuchyňským koutem, ve kterém je moderní kuchyňská linka se zabudovanými spotřebiči. V ložnici, ze které je vstup na rohový balkón, je velká šatna, oddělená posuvnými dveřmi, s universálními úložnými prostory. K bytu patří dobře zabezpečený sklep, nacházející se v suterénu domu. V okolí domu je veškerá občanská vybavenost – školy, školky, obchody, pošta … a několik dětských hřišť a sportovišť. Nedaleko jsou také lesoparky Milíčovský les a Hostivařská přehrada s kynologickým klubem, zooparkem…. Je odsud dobrá dostupnost do centra – stanice metra Háje je vzdálena cca 10 min. chůzí, nebo 5 min. autobusem. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi pomůžeme zdarma vyřídit za nejlepších podmínek na trhu. Vřele doporučujeme prohlídku. V případě zájmu Vám jí můžeme poslat také ve virtuální podobě na e-mail.
TOPlist